• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » تپش ایثار در ضلع قلبی پلاسکو!
  کد خبر : 1995225

  تپش ایثار در ضلع قلبی پلاسکو!

  تپش ایثار در ضلع قلبی پلاسکو!Reviewed by Aryan♥ on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل فردا؛ عملیات تفحص شهدای حادثه پلاسکو با همه حواشی و زوایای دید مختلف مردم و مسئولین به پایان رسیده است. در این ده روز سخت و پر اضطراب…

  تپش ایثار در ضلع قلبی پلاسکو!Reviewed by Aryan♥ on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل فردا؛ عملیات تفحص شهدای حادثه پلاسکو با همه حواشی و زوایای دید مختلف مردم و مسئولین به پایان رسیده است. در این ده روز سخت و پر اضطراب شاهد اظهار نظرها و واکنش های تلخ و شیرینی بودیم. از تکاپوی منزجرکننده عده ای از همان ابتدای امر در انداختن تقصیرات و کوتاهی ها به گردن رقبای سیاسی گرفته تا مشاهده انسان های فرشته صفتی که به واسطه گمنامی طلبی اشان اندک اندک به دست فراموشی سپرده شده بودند.

  فداکاری و ایثار جوانان آتشنشان بار دیگر به یادمان آورد که در این زمانه ای که چپ ها و راست ها مشغول صدور نظریات صد من یک غاز هستند و تنها کارکردشان، حرف و دعوای سیاسی و شکاف اجتماعی و ایجاد دوقطبی های کاذب خودساخته است، هستند کسانی که آرام، بی ادعا و بی درنگ جان شیرین خود را در راه نجات جان و مال هموطنانشان تقدیم می کنند.

  مطمئناً اگر نظام اسلامی ذخیره ای داشته باشد همین جوانها هستند که مثالشان در هیچ کجای این کره خاکی پیدا نمی شود. درد جانسوزی که گریبان هر انسان منصف با هر گرایش سیاسی را می گیرد این است که ای کاش سیاسیون و مسئولین هم اندکی از ایثار و فداکاری این جوانان و اسلاف مجاهدشان در دوران دفاع مقدس را به ارث می بردند.

  قطعاً دشمنان این آب و خاک در محاسبات خود این چنین روحیاتی را در ایرانیان دیده اند که جرات عملی کردن تهدیدات نظامی را به خود نمی دهند. وگرنه کیست که نداند با فشار ایمیلی در دیپلماسی و ابداع کلمات جدید برای دشمن و صدور آن از تریبون مجلس حتی نمی شود لات های سر کوچه را ترساند چه برسد به فاتح جنگ جهانی دوم!

  شهدای آتشنشان با ایثار و فداکاری خود صحنه ای باشکوه آفریدند. عمق تاثیر این اقدام آنان در افکار عمومی کشورمان بیش از آن چیزی است که تحلیلگران اسیر در چنگال تفکرات اومانیستی توان فهم و درک آن را داشته باشند. این اقدام تنها در دستگاه توحیدی قابل تحلیل است.

  از این روست که امام خمینی (ره) به عنوان احیا کننده تحلیل سیاسی در دستگاه توحیدی فرمود :«یک ملتی که زن و مردش برای جان فشانی حاضرند ، و طلب شهادت می کنند، هیچ قدرتی با آن نمی تواند مقابله کند.»

  جانشین ایشان نیز در پیام اخیرشان فرمودند: «شهدای آتشنشان نشان دادند که ایرانی مؤمن آنجا که پای خطرپذیری برای ادای وظیفه در میان است عزمی راسخ و شجاعتی مثال‌زدنی را تجسّم می‌بخشد و در راه خدا متاع جان را بی‌چند و چون عرضه می کند. خانواده‌های داغدار و همه‌ی ملت ایران به این عزم و شهامت برخاسته از ایمان ببالند و صاحبنظران، این پدیده را در تحلیلها و محاسبات خود درباره‌ی ایران و ایرانی مؤمن به حساب آورند»

  آری آنچه ما را و مردم ایران را علی رغم همه مشکلات و معضلات نسبت به آینده این انقلاب و پیوند مبارک آن با ظهور آخرین حجت خدا بر زمین امیدوار نگه داشته همین روحیه شهادت طلبی است. باشد که خدای تعالی به برکت خون این شهدای عزیز از ذخیره غیب خود عنایتی فرموده و جریان انقلابی و شهادت طلب را به صدارت امور برگزیند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.