• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » دیدار کمیته علمی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با رئیس بنیاد ایران‌شناسی
  کد خبر : 1994738

  دیدار کمیته علمی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با رئیس بنیاد ایران‌شناسی

  دیدار کمیته علمی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با رئیس بنیاد ایران‌شناسیReviewed by Aryan♥ on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس، در این نشست که با حضور اعضای کمیته علمی کنفرانس برگزار شد محمدحسین ایمانی خوشخو رئیس دانشگاه علم وفرهنگ و رئیس دومین کنفرانس گردشگری و معنویت…

  دیدار کمیته علمی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت با رئیس بنیاد ایران‌شناسیReviewed by Aryan♥ on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس، در این نشست که با حضور اعضای کمیته علمی کنفرانس برگزار شد محمدحسین ایمانی خوشخو رئیس دانشگاه علم وفرهنگ و رئیس دومین کنفرانس گردشگری و معنویت گزارشی از برگزاری اولین دوره کنفرانس ارائه کرد.

  منوچهر جهانیان رئیس دانشکده علوم گردشگری و دبیر دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت ،گردشگری را دارای تمامی خصوصیات اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: باید قابلیت های معنوی موجود در گردشگری را با توجه به خصوصیات فرهنگی و ارزش های دینی مورد بازشناسی قرار داد.

  وی افزود: در دوره نخست کنفرانس جدید بودن مفاهیم مطرح شده مورد توجه جدی اساتید و پژوهشگران  بویژه اساتید خارجی بود. و این امر حاکی از توانمندی و بنیان های قوی در این حوزه در کشور است و درخواست ها برای حضور در کنفرانس نشان از موفقیت این حرکت علمی است.

  آیت الله سید محمد خامنه‌ای ریاست  بنیاد ایرانشناسی در این نشست گفت: ایران دارای جاذبه های فرهنگی وتاریخی ارزشمندی است که نیازمند اکتشاف و بررسی جدی است. در گذشته انتقال مفاهیم و ارزش های دینی بیشتر از طریق تعاملات بازرگانی صورت می گرفته است. جایی که منش و رفتار اسلامی تاجر در سفر موجبات گرایش ساکنین یک کشور به اخلاقیات و روحیات عالی یک جامعه را در پی داشت.

  رئیس بنیاد ایرانشناسی افزود: فرهنگ ایرانی و شیعه مثل بوی خوشی است که گردشگری می تواند زمینه استشمام آن را فراهم سازد و چه بهتر است که گروه های علمی و دانشگاهی در راستای این مهم تلاش هایی جدی کنند. برگزاری کنفرانس گردشگری ومعنویت هم از جهت معرفی فرهنگ ایرانی و ارزش مدار و هم از جهت توسعه ی مرزهای دانایی قابل اعتنا و مورد توجه است. لذا باید به مهمان ها و شرکت کنندگان در کنفرانس به عنوان سفیران گردشگری و معنویت نگاه شود و آنچه گفته می شود در رفتار نیز به آنها منتقل شود.

  در پایان رئیس بنیاد ایرانشناسی اقدام به برگزاری کنفرانس گردشگری و معنویت را گامی مهم و ارزشمند در راستای اعتلای ارزش های اخلاقی و اسلامی دانست که در راستای توسعه و سربلندی ایران اسلامی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

  دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تاریخ ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد شد و علاقمندان در صورت تمایل برای دسترسی به محورها و برنامه های این کنفرانس می‌توانند به آدرس http://icts-usc.ir مراجعه کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.