• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » یک بوشهری رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور کشور شد
  کد خبر : 1994661

  یک بوشهری رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور کشور شد

  یک بوشهری رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور کشور شدReviewed by on Jan 30Rating: سید عادل میری امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: میزبانی از دو رویداد ورزشی دانشجویان پیام نورکشور در رشته‌های ورزشی شنا و فوتسال،حضور موثر در رقابت‌های کشوری و استانی، کسب رتبه‌های مختلف ورزشی در سطح…

  یک بوشهری رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور کشور شدReviewed by on Jan 30Rating:

  سید عادل میری امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: میزبانی از دو رویداد ورزشی دانشجویان پیام نورکشور در رشته‌های ورزشی شنا و فوتسال،حضور موثر در رقابت‌های کشوری و استانی، کسب رتبه‌های مختلف ورزشی در سطح استان و کشور و تشکیل انجمن‌های ورزشی دانشگاهی ازجمله فعالیت‌ های بوده در دانشگاه پیانم نور استان بوشهر انجام و مورد تقدیر رییس دانشگاه پیام نور کشور قرار گرفت.

   رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور کشور درخصوص واگذاری این مسئولیت گفت : با وجود پتانسیل‌های مناسبی که در بوشهر برای انجام ورزش‌های ساحلی به خصوص فوتبال وجود دارد و این موضوع امکان برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های ورزش ساحلی و تحقق اهداف دانشگاه پیام نور کشور را فراهم می‌سازد ، این مسئولیت به اینجانب واگذار شد.

  میری در خصوص وظایفی که در حوزه فوتبال ساحلی به وی واگذار شده، عنوان کرد: تهیه و تنظیم تقویم ورزشی عملیاتی سالانه رشته  ورزشی فوتبال ساحلی، سیاست‌گذاری فنی و اجرایی و نظارت دقیق بر فرآیند مدیریت مسابقات فوتبال، هماهنگی و تلاش در جهت ایجاد زمینه مناسب برای حضور قهرمانان ،مربیان و مدرسان و مدیران این رشته ورزشی در دانشگاه پیام نور از جمله وظایف رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور کشور است.

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر ادامه داد: برنامه‌ریزی و هماهنگی در جهت تربیت نیروی انسانی مورد نیاز برای توسعه برگزاری دوره های آموزشی – توجیهی  و کارگاه‌های آموزشی و جمع‌آوری بانک اطلاعات فنی از جمله وظایفی است که در این زمینه به رئیس انجمن فوتبال ساحلی دانشگاه پیام نور محول شده است.

  وی در خصوص برنامه های آتی این انجمن بیان کرد: به لطف خدا در اولین قدم در صدد برگزاری اولین دوه مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی دانشگاه پیام‌نور کشور  و استعدادیابی در این رشته ورزشی هستیم.

  میری افزود : امیدوارم با توجه به اعتمادی که از سوی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور،به بوشهر شده‌است بتوانیم در راستای توسعه این رشته  ورزشی در دانشگاه پیام نور قدم‌های مثبتی برداریم.

  میری سابقه سرمربیگری تیم نوجوانان فوتبال شاهین بوشهر و قهرمانی در مسابقات استانی را دارد و درحاضر نیز موسس و مدیرعامل باشگاه ورزشی توس اسپرت و رییس کمیته آموزش هیات‌های ورزشی دانشگاهیان و موسسات آموزش عالی استان بوشهر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.