• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » فعالیت واحدهای اقتصادی در استان زنجان رشد داشته است
  کد خبر : 1994538

  فعالیت واحدهای اقتصادی در استان زنجان رشد داشته است

  فعالیت واحدهای اقتصادی در استان زنجان رشد داشته استReviewed by on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر،احمد غریوی شامگاه یکشنبه در جلسه رفع موانع تولید، افزود: از مردادماه سالجاری تاکنون فعالیت واحدهای اقتصادی در استان زنجان ۴۰ درصد رشد داشته است. مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان…

  فعالیت واحدهای اقتصادی در استان زنجان رشد داشته استReviewed by on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر،احمد غریوی شامگاه یکشنبه در جلسه رفع موانع تولید، افزود: از مردادماه سالجاری تاکنون فعالیت واحدهای اقتصادی در استان زنجان ۴۰ درصد رشد داشته است.

  مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر در استان زنجان گفت: این جشنواره با ثبت اطلاعات مربوط به کارآفرینان استان در سامانه مربوط اجرایی شد.

  غریوی تصریح کرد: پس از پایان مهلت ثبت‌نام اطلاعات مربوط به ۲۴۳ واحد در سامانه ثبت شد و پس از ثبت‌نام از این تعداد ۷۸ واحد واجد شرایط انتخاب شدند و ۱۷ واجد شرایط رقابت‌پذیری انتخاب شدند و در نهایت۶ کارآفرین نیز به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

  وی بر لزوم حمایت از کارآفرینان تاکید کرد و گفت: این امر موجب اشتغالزایی بیشتر و توسعه و ترویج کارآفرینی و ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار می‌شود و باید این  مهم تقویت شود.

  در ادامه این جلسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان به ساخت سیلوی خدابنده اشاره کردو گفت: سیلوی خدابنده نقش مهم در زمینه ذخیره سازی گندم شهرستان خدابنده و شهرستانهای اطراف دارد.

  حسین جعفری افزود: گندم یکی از محصولات استراتژیک است وباید تلاش شود که کار ساخت سیلوی به موقع به پایان برسد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.