• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » خبری از اقدام آشتیانی برای بازگرداندن وجوه غارت شده از صندوق ذخیره فرهنگیان نیست!
  کد خبر : 1994526

  خبری از اقدام آشتیانی برای بازگرداندن وجوه غارت شده از صندوق ذخیره فرهنگیان نیست!

  خبری از اقدام آشتیانی برای بازگرداندن وجوه غارت شده از صندوق ذخیره فرهنگیان نیست!Reviewed by on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار نافع،  با اشاره به حقوق از دست رفته فرهنگیان گفت: تا الان ما خبری از انجام اقدامی…

  خبری از اقدام آشتیانی برای بازگرداندن وجوه غارت شده از صندوق ذخیره فرهنگیان نیست!Reviewed by on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار نافع،  با اشاره به حقوق از دست رفته فرهنگیان گفت: تا الان ما خبری از انجام اقدامی توسط وزیر آموزش و پرورش در برابر متخلفان و بازگرداندن وجوه غارت شده از صندوق ذخیره فرهنگیان نداریم.

  وی بیان داشت: طبق آن چیزی که خبرهایش به ما میرسد، شاهد نیستیم یک اراده ی جدی وجود داشته باشد، برای بازگرداندن آنچه از دست فرهنگیان به صندوق ذخیره رفته است.

  حاجی دلیگانی با اشاره به سوالات داده شده به وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: امیدواریم این سوالات باعث شود که وزیر آموزش و پرورش به خود بیاید و تلاش بکند برای بازگردادند آنچه چیزی که از جیب فرهنگیان رفته است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد:اگر در کنسیون پاسخ قانع کننده ای از اقدامات وزیر آموزش و پرورش در جهت بازگرداندن حقوق از دست رفته فرهنگیان عزیزمان نشنویم طبیعتا ایشان را به صحن خواهیم برد.

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.