• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رفع تحریم‌ها با برجام محقق نشد/ سازش و ذلت نمی‌پذیریم
  کد خبر : 1994524

  رفع تحریم‌ها با برجام محقق نشد/ سازش و ذلت نمی‌پذیریم

  رفع تحریم‌ها با برجام محقق نشد/ سازش و ذلت نمی‌پذیریمReviewed by on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، علی قاسمی در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه شهرستان قاین اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های ما پاسداران این است که همه ما…

  رفع تحریم‌ها با برجام محقق نشد/ سازش و ذلت نمی‌پذیریمReviewed by on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، علی قاسمی در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه شهرستان قاین اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های ما پاسداران این است که همه ما باید گوش به فرمان ولی امر مسلمین باشیم و فرمان رهبری را عملی کنیم.

  وی گفت: بسیاری از سخنرانی‌های رهبری یا خطاب به نیروهای پاسدار و انقلابی و بسیج است و یا انتظارشان از نیروهای بسیجی و پاسدار است این است که در همه صحنه‌ها پیش قدم باشند.

  فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص پروژه نفوذ بیان کرد: دشمن شگردها و روش‌های مختلفی را دنبال می‌کند و به دنبال حذف جمهوری اسلامی ایران و یا تغییر رفتار در جمهوری اسلامی است که اگر بتواند جمهوری اسلامی را حذف کند و اگر نتوانست کسانی را در ارکان نظام جمهوری اسلامی قرار دهد که از طریق آنها و با نفوذی که صورت می‌گیرد بتواند ما را وابسته کند و در این زمینه بیشترین تلاش را در موضوع اقتصادی داشته است.

  قاسمی تصریح کرد: از سال ۵۸ در تحریم بودیم و در سال ۸۳ که موضوع هسته‌ای مطرح شد این تحریم‌ها شدت پیدا کرد و روز به روز هم بیشتر شد و طی ۳.۵ سال گذشته که برای رفع تحریم‌ها مذاکره انجام دادیم این سایه تحریم‌ها برداشته نشد و در بسیاری از موارد تثبیت و یا تمدید شد و لذا این خواسته دولت که به دنبال این بود تا تحریم‌ها را از طریق مذاکره بردارد و اقتصاد و معیشت مردم بهتر شود نیز تحقق پیدا نکرد.

  وی افزود: اثر تحریم‌ها در برخی بخش‌ها بر اثر سهل‌انگاری‌های ما و مسئولین ما در بسیاری از جاها بیشتر شد چراکه ما آن تلاش و جدیت و آن مقابله و مبارزه‌ای که در موضوع خودکفایی داشتیم و آن ایستادگی روی پای خودمان و تکیه به داخل را از دست دادیم.

  فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: برخی امیدهایی دادند و بیان داشتند که بعد مذاکرات تحریم‌ها برداشته می‌شود و وضعیت اقتصادی مردم بهتر می‌شود، در حالی که بازار و اقتصاد ما که با برجام گره خورده بود رونق چندانی نگرفت و آن مدینه فاضله و امیدهایی که داده بودند محقق نشد.

  قاسمی بیان کرد: دشمن تحریم‌ها را همزمان با نفوذ انجام داد و این نفوذ در بخش‌های فرهنگی و دانشجویی و تعدادی از وزارت خانه‌ها بیشتر است و همچنین به دنبال نفوذ در ارکان نظام، قوای سه‌ گانه و نیروهای مسلح نیز هست.

  وی افزود: مقام معظم رهبری نفوذ را یکی از بزرگترین تهدیدها دانسته‌اند و ما هر روز شاهد هستیم که دشمنی دشمن هم از اول انقلاب کم نشده است و بیشتر هم شده است.

  فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: استکبار‌ستیزی و غرب‌ستیزی باید مشی ما در تمام زندگی قرار گیرد و الگوی ما باید امام علی(ع) باشد که تا آخر مبارزه کرد و در مقابل منافقین و همه افراد ایستادگی کرد.

  ‌انتهای‌پیام/۶۹۰۳۳/و

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.