• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » ۱۲۶ کارگاه تولیدی جدید در استان زنجان فعال شده است
  کد خبر : 1994511

  ۱۲۶ کارگاه تولیدی جدید در استان زنجان فعال شده است

  ۱۲۶ کارگاه تولیدی جدید در استان زنجان فعال شده استReviewed by on Jan 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر ،اسد الله درویش  امیری شامگاه یکشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید، با بیا ن اینکه از شهریور تا پایان آذر سال جاری سه هزار و ۲۸ نفر به آمار بیمه شدگان…

  ۱۲۶ کارگاه تولیدی جدید در استان زنجان فعال شده استReviewed by on Jan 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر ،اسد الله درویش  امیری شامگاه یکشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید، با بیا ن اینکه از شهریور تا پایان آذر سال جاری سه هزار و ۲۸ نفر به آمار بیمه شدگان اجباری اضافه و ۱۲۶ کارگاه تولیدی جدید فعال شده است، اظهار داشت:ایجاد این کار گروه ها نشان از تولید و پیشرفت و رونق  اشتغال بوده است.

  وی رشد راه اندازی مجدد کار گاه ها را ،همکاری و همت کار گروه ها و طرح رونق را مهم دانست و افزود: اگر نگاه مثبت و تلاش دستگاه ها و بانک ها نبود، رونق اقتصادی و رشد اشتغال ایجاد نمی شد.

  استاندار زنجان گفت: منابع مالی در اختیار بانک های خصوصی سرمایه های مردمی است و نباید از به کار بردن آن برای رونق بخشی به تولید و اقتصاد دریغ کرد.

  درویش امیری با اشاره به اینکه دوره دولت تدبیر و امید در دوره عبور از افول شغل انباشته شده و تزلزل اشتغال است ، خاطر نشان کرد:طرح رفع موانع تولید ،طرح خوب و موثری در اقتصاد بوده است.

  وی با تاکید بر اینکه نشاط و امیدواری را با ایجاد اشتغال به جوانان تزریق کرد، گفت: همه ما نسبت به جوانان تکلیف داریم و برای رفع نا امیدی در بین جوانان و دانشجویان، گام های موثر و کاربردی در زمینه اشتغال جوانان برداشته شود.

  استاندار زنجان در جمع روسای بانک ها و ادارات با بیان اینکه از شغل های موجود در واحد های تولیدی تاکنون کاهش پیدا نکرده است ،تشریح کرد:کار بزرگی در این زمینه صورت گرفته است ،اما روند کار بانک ها در این برهه کاهش و راضی کننده نیست و باید همه با هم در راستا این نظام به ایجاد شغل ها جدید در مقاومت اقتصادی به کشورکمک کنیم.

  درویش امیری ادامه داد: منابعی که به عنوان وظیفه در اختیار مسولان  است نباید با ایجاد تنها یک شغل یا چند ازدواج خوشحال شویم و باید شغل هارا برای کار آموزان ادامه داردو امید را برای آنها فراهم کرد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.