• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » راه ارتباطی ۲۴۰ روستای دلفان همچنان مسدود است
  کد خبر : 1994340

  راه ارتباطی ۲۴۰ روستای دلفان همچنان مسدود است

    فرماندار دلفان گفت: راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان همچنان مسدود است. به گزارش ایران ویج، جعفر طولابی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در این مدت میزان بارش برف در مناطق کوهستانی این شهرستان به دو متر هم رسید که…

  ۱۸۳

   

  فرماندار دلفان گفت: راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان همچنان مسدود است.

  به گزارش ایران ویج، جعفر طولابی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در این مدت میزان بارش برف در مناطق کوهستانی این شهرستان به دو متر هم رسید که بارش بی‌سابقه‌ای نسبت به ۲۰ سال گذشته است.

  وی افزود: ۴۴۰ روستای تابعه در شهرستان دلفان وجود دارد که در روز نخست بارندگی راه ارتباطی تمامی این روستاها مسدود شد که در همان روز حدود ۷۰ روستا بازگشایی شد که به دلیل تداوم بارش‌ها این روستاها مجدداً مسدود شدند.

  فرماندار دلفان عنوان کرد: تاکنون راه ارتباطی ۱۵۰ روستای این شهرستان بازگشایی‌شده که ۵۴ روستای حومه بخش خاوه و ۱۰۰ روستای بخش مرکزی شهرستان دلفان بازگشایی شدند.

  وی با اشاره به اینکه راه ارتباطی ۲۴۰ روستای شهرستان دلفان مسدود است، عنوان کرد: راه ارتباطی ۶۰ روستای حوزه میربگ جنوبی شهرستان دلفان و در حوزه بخش کاکاوند این شهرستان ۲۱۶ روستا داشته که راه ۱۸۰ روستای این حوزه هنوز بسته است.

  طولابی تصریح کرد: برق پنج روستا در حوزه میربگ جنوبی و پنج روستا در حوزه بخش مرکزی این شهرستان قطع بوده و در حوزه کاکاوند نیز قطعی مکرر برق وجود دارد.

  وی خاطرنشان کرد: ارتباط تلفنی در ایستگاه «سرکشتی» و ارتباط رادیوتلویزیونی ایستگاه «سفره کوه» قطع است و در این منطقه وجود ندارد.

  فرماندار دلفان گفت: به دلیل محدودیت امکانات و کمبود ماشین‌آلات راهداری و برف‌روبی در شهرستان دلفان نیازمند کمک هستیم.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.