• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » دشت کلیبر آذربایجان شرقی سپهر چوقان عشایری است
  کد خبر : 1994068

  دشت کلیبر آذربایجان شرقی سپهر چوقان عشایری است

  دشت کلیبر آذربایجان شرقی سپهر چوقان عشایری استReviewed by on Jan 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر،  تنها کاندیدای احراز پست ریاست هیات چوگان آذربایجان شرقی توانست در مجمع انتاباتی این هیئت هر ۱۵ رای ماخوذه را کسب و به مدت چهارسال به عنوان رئیس انتخاب شد. در انتخابات ریاست هیات…

  دشت کلیبر آذربایجان شرقی سپهر چوقان عشایری استReviewed by on Jan 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر،  تنها کاندیدای احراز پست ریاست هیات چوگان آذربایجان شرقی توانست در مجمع انتاباتی این هیئت هر ۱۵ رای ماخوذه را کسب و به مدت چهارسال به عنوان رئیس انتخاب شد.

  در انتخابات ریاست هیات چوگان آذربایجان شرقی  گلنار وکیل گیلانی رئیس فدراسیون چوگان، جمشید نظمی  مدیر کل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و اعضای مجمع عمومی هیات چوگان آذربایجان شرقی حضور داشتند.

  اعضا این مجمع تمامی اختیارات برنامه ریزی و اجرای برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت این هیئت ورزشی را به رشید شه شهی رئیس منتخب هیئت چوگان استان آذربایجان شرقی تفویض کردند.

  دشت کلیبر آذربایجان شرقی سپهر چوقان عشایری است

  رئیس فدراسیون چوگان در این مجمع با اشاره به دارا بودن ظرفیت وسیع دشت های کلیبر استان آذربایجان شرقی افزود: با توجه به مطابقت زیر ساخت های طبیعی و انسانی منطقه ارسباران با ماهیت ورزش چوقان می توان دشت های کلیبر را سپهر چوقان عشایری این استان معرفی کرد.

  گلنار وکیل گیلانی همچنین افزود: ورزش چوقان در کشور ایران دارای ابعاد مختلف فرهنگی، تاریخی در کنار ماهیت ورزشی است و می توان با تقویت و ارائه آن به نسل های آینده نقش بسیار مهمی ایفا کرد.

  وی اظهار امیدواری کرد: هیئت چوقان آذربایجان شرقی با انتخاب اولین رییس خود و تفویض اختیارات اعضا مجمع در کنار حمایت های ویژه فدراسیون چوقان شاهد موفقیت های کشوری و جهانی آذربایجان شرقی در این رشته ورزشی باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.