• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » کمیته امداد سمنان ۱۴ میلیارد ریال به خانواده زندانیان مساعدت کرد
  کد خبر : 1993938

  کمیته امداد سمنان ۱۴ میلیارد ریال به خانواده زندانیان مساعدت کرد

  کمیته امداد سمنان ۱۴ میلیارد ریال به خانواده زندانیان مساعدت کردReviewed by on Jan 29Rating: علی عرب در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اظهار اینکه اولویت اصلی کمیته امداد برای خانواده های زندانیان، کاهش آسیب در این خانواده ها از طریق برنامه های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی و مشاوره است، افزود: خانواده زندانیان از…

  کمیته امداد سمنان ۱۴ میلیارد ریال به خانواده زندانیان مساعدت کردReviewed by on Jan 29Rating:

  علی عرب در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اظهار اینکه اولویت اصلی کمیته امداد برای خانواده های زندانیان، کاهش آسیب در این خانواده ها از طریق برنامه های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی و مشاوره است، افزود: خانواده زندانیان از تمامی خدمات کمیته امداد مانند مستمری، بیمه اجتماعی و درمانی، مشوق‌های تحصیلی، وام اشتغال و کارگشایی و ارائه خدمات به دانش‌آموزان و دانشجویان برخوردار می شوند.

  وی با بیان اینکه سه میلیارد ریال وام کارگشایی به ۱۵۲ خانواده زندانی تحت حمایت کمیته امداد اختصاص داده شده است، گفت: به ۲۰ خانواده زندانی دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال و معادل یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خدمات در زمینه کلاس آموزشی، خدمات مشاوره و اردو به ۲۹۰ نفر نیز ارائه شده است.

  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) استان سمنان درخصوص پرداخت کمک های بلاعوض به این خانوارها افزود: به خانواده های زندانیان تحت حمایت این نهاد، شش میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در قالب مستمری، بیمه زنان و سبد کالا کمک شده است.

  عرب گفت: اولویت اصلی کمیته امداد برای خانواده های زندانیان، کاهش آسیب در این خانواده ها از طریق برنامه های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی و مشاوره است.

  وی با بیان اینکه با پیگیری حقوقی کمیته امداد، شرایطی را فراهم می آوریم تا به آزادی زندانیان کمک شود، افزود: بیشترین علت زندانی بودن همسران خانواده های زندانی تحت حمایت کمیته امداد استان مرتبط با مواد مخدر است.

  معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) استان سمنان با اشاره به اینکه ۹۰ درصد خانواده های زندانی تحت حمایت کمیته امداد استان را افراد غیر بومی تشکیل می دهند، گفت: علاوه بر مشکلات مالی شدید، مشکلات حقوقی، بدهکاری و تبعات رفتار نا به هنجار فرد زندانی خانواده نیز دغدغه بزرگی برای این قشر از خانواده ها ایجاد کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.