• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بدهی ۱۴ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد به تأمین اجتماعی
  کد خبر : 1993919

  بدهی ۱۴ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد به تأمین اجتماعی

  بدهی ۱۴ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد به تأمین اجتماعیReviewed by on Jan 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، محمد عباس زاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر در خراسان شمالی ۱۱۰ هزار بیمه‌شده و ۱۲ هزار مستمری‌بگیر داریم. وی درباره میزان…

  بدهی ۱۴ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد به تأمین اجتماعیReviewed by on Jan 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، محمد عباس زاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر در خراسان شمالی ۱۱۰ هزار بیمه‌شده و ۱۲ هزار مستمری‌بگیر داریم.

  وی درباره میزان مطالبات تامین اجتماعی از بخش‌های حقیقی و حقوقی هم گفت: درمجموع ۷۵ میلیارد تومان از بخش‌های مختلف طلب داریم که بخش عمده آن به واحدهای صنعتی چون الیاف شهرستان  شیروان و سازمان ها مربوط است.

  وی گفت: تامین اجتماعی خراسان شمالی  به‌تنهایی ۱۴ میلیارد تومان  از شهرداری بجنورد طلب داشته که مربوط به بدهی حق بیمه کارکنان در ماه‌های اخیر است.

  مدیرعامل تامین اجتماعی خراسان شمالی  اظهار کرد: امسال  هم دوشنبه‌بازار بجنورد را از بابت مطالبات ماه‌های گذشته تامین اجتماعی از شهرداری  گرفته و اکنون در تصرف این سازمان است.

  وی درباره شمار کارگران تامین اجتماعی زیرپوشش در استان هم گفت: ۱۴ هزار و ۱۰۷ کارگر بیمه‌شده داریم که ۱۳ درصد از مجموع بیمه‌شده‌های اصلی  را تشکیل می‌دهد.

  مدیرعامل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی با اشاره به تعداد شعب تامین اجتماعی هم گفت: ۶ شعبه در استان داریم که خدمات مختلفی را  به بیمه‌شدگان می‌دهند.

  وی با اشاره به اهتمام تامین اجتماعی استان خراسان شمالی درباره  حرکت به سمت الکترونیکی شدن فعالیت‌ها و خدمات گفت:۸۷ درصد فهرست‌های بیمه‌شده‌های ما غیرحضوری انجام می‌شود.

  عباس زاده بیان داشت: ماهانه ۱۴ میلیارد تومان مستمری در استان پرداخت می‌کنیم که با پرداخت بیمه بیکاری و سایر هزینه‌ها به  ماهانه پرداختی۲۰ میلیارد تومان می‌رسد .

   مدیرعامل تامین اجتماعی خراسان شمالی  گفت: ما دو طرح در راستای دولت الکترونیک داشته و در آینده در استان در سازمان تامین اجتماعی تمام الکترونیک خواهیم داشت.

  وی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های خوب اداری هم در شهرستان‌های استان

  ایجادشده که کار خدمات‌دهی به بیمه شدگان را تسهیل می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.