• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار به ۲ سد باغان و دشت پلنگ دشتی
  کد خبر : 1993821

  اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار به ۲ سد باغان و دشت پلنگ دشتی

  اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار به ۲ سد باغان و دشت پلنگ دشتیReviewed by on Jan 29Rating: محسن شهابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: در سال جاری از محل رونق تولید، یک‌هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال برای بخش صنعت و تولید مصوب کرده‌ایم که تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال آن…

  اختصاص ۱۰۰ میلیون دلار به ۲ سد باغان و دشت پلنگ دشتیReviewed by on Jan 29Rating:

  محسن شهابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: در سال جاری از محل رونق تولید، یک‌هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال برای بخش صنعت و تولید مصوب کرده‌ایم که تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال آن پرداخت شده است.

  وی افزود: از ابتدای امسال بانک صادرات بیشترین سهم رونق تولید در استان بوشهر با اعطای تسهیلات مناسب داشته است.

  مدیر شعب بانک صادرات استان بوشهر ادامه داد: از محل منابع داخلی، چندین برابر این مبلغ برای سرمایه در گردش و خطوط تولیدی در استان بوشهر پرداخت شده به گونه‌ای که از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال مصارفی که داریم حدود ۶۰ درصد آن به بخش صنعت، ۱۳ درصد قرض الحسنه و مابقی نیز در بخش خدمات، وام مسکن و سایر پرداخت شده‌ است.

  شهابی یادآور شد: در سیمان مند دشتی و دشتستان بیشترین میزان مشارکت و ارائه تسهیلات توسط بانک صادرات انجام شده که در بخش ارزی نیز جهت بخش خصوصی برای خرید شناورها، ماشین آلات و مواد اولیه شرکت‌ها پرداخت‌ها انجام داده‌ایم.

  وی اضافه کرد: در بسا برجام، بخش بانکی از جمله بانک صادرات دارای رونق فعالیت در حوزه بین‌المللی شد و مشکل مراوات ارزی برطرف و فعالیت‌های خیلی خوبی در حال اجراست.

  شهابی گفت: در بحث نفت و پتروشیمی و گشایش اعتبار در زمینه نفت و گاز در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به شکل فاینانس اقدامات خوبی صورت گرفته است.

  مدیر شعب بانک صادرات بوشهر گفت: تامین مالی دو سد بزرگ و تاثیرگذار دشت پلنگ و سد باغانشهرستان دشتی با عاملیت بانک صادرات انجام شده که تا قبل از پایان امسال، عملیات اجرایی آنها شروع خواهد شد که این دو سد نقش تاثیر‌گذاری در بخش اشتغال، منابع طبیعی و رفع بحران آب در منطقه خواهند داشت.

  وی افزود: میزان اعتبار دو سد باغان و دشت پلنگ شهرستان دشتی مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار برآورد شده است.

  شهابی گفت: پس از برداشتن تحریم‌ها در بخش ارزی، ۴۰ میلیون یورو توسط بانک صادارات سرمایه‌گذاری صورت گرفته که در سال آینده به نظر می‌رسد، تمام بانک‌ها در بخش ارزی جهش خوبی خواهند داشت.

  وی افزود: بانک صادرات ایران از طرح‌ها و پروژه‌هایی که در استان بوشهر وجود دارد، حمایت و پشتیبانی مالی می‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.