• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » شرایط فروش ویژه زمستانه DS
  کد خبر : 1993363

  شرایط فروش ویژه زمستانه DS

    به گزارش ایران ویج، طبق شرایط فروش جدید آرین موتور تابان برخی از مدل های برند پرمیموم DS با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می رسند. در شرایط فروش جدید برند لوکس DS مدل زیبا و هیجان انگیز DS5 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۲۷.۹۰۰.۰۰۰ تومان و موعد تحویل فوری عرضه می…

  ۹۴

   

  به گزارش ایران ویج، طبق شرایط فروش جدید آرین موتور تابان برخی از مدل های برند پرمیموم DS با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می رسند. در شرایط فروش جدید برند لوکس DS مدل زیبا و هیجان انگیز DS5 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۲۷.۹۰۰.۰۰۰ تومان و موعد تحویل فوری عرضه می شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان به مشتریان تعلق می گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان به پرچم دار محصولات DS این خودرو بصورت اقساطی با وام ۹۶ میلیون تومانی به خریدارن عرضه می شود. باز پرداخت اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره به مبلغ ۸ میلیون تومان یا دوساله به مبلغ ۴.۷۹۲.۷۱۴ تومان می باشد.
  همچنین مدل صندوقدار DS5 LS با قیمت ۱۹۲۲ میلیون تومان و تحویل فوری به فروش می رسد که در خرید نقدی تخفیف ۳.۶۹۴.۰۰۰ تومانی به مشتریان تعلق می گیرد . همچنین علاقه مندان به این برند DS می توانند این خودر را با وام ۸۵ میلیون تومانی با بازپرداخت ۲۴ ماهه بدون بهره خریداری نمایند. مبلغ هر یک از اقساط ۳.۵۴۱.۶۶۷ تومان می باشد.
  مدل پرطرفدار DS6 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۳۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان و تحویل ۳۰۰ روزه به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی یک تخفیف ۴.۵۱۲.۰۰۰ تومانی به خریداران تعلق می گیرد. همچنین جهت رفاه دوستداران مدل شاسی بلند DS6 این خودرو با وام ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره با اقساط ۲۴ ماهه به خریدران عرضه می شود . مبلغ هر یک از اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره معادل ۳.۵۴۱.۶۶۷ تومان می باشد.
  و در نهایت جدید ترین مدل برند پرمیموم DS در ایران یعنی کراس اوور DS4 Cross Back با مدل ۲۰۱۷۷ به قیمت ۱۸۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان به علاقه مندان این خودرو با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۳.۵۵۴.۰۰۰ تومان به خریداران تعلق می گیرد. همچنین برای رفاه علاقه مندان به  جدید ترین محصول DS این خودرو با وام ۸۰ میلیون تومانی به خریدران عرضه می شود. اقساط ۱۲ ماهه این خودرو بدون بهره و مبلغ هر یک از اقساط برابر با ۶.۶۶۶.۶۶۷ تومان بوده و در اقساط ۲۴ ماهه معادل با ۳.۹۹۳.۹۲۸ تومان می باشد.
  علاقه مندان به برند پرمیموم DSS جهت اطلاع از مشخصات مدل ها و همچنین شرایط فروش این برند فرانسوی می توانند به وب سایت آن به آدرس http://www.dsautomobiles.ir/ مراجعه نمایند.

  منبع: عصرخودرو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.