• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » خیابان جمهوری باز شد
  کد خبر : 1992887

  خیابان جمهوری باز شد

    ساعتی پیش و همزمان با پایان عملیات آواربرداری و جستجوی حادثه پلاسکو، محدودیت‌های ترافیکی ۱۰ روزه به اتمام رسید و تردد درخیابان جمهوری حدفاصل چهارراه اسلامبول و مخبرالدوله از سرگرفته شد. به گزارش ایران ویج، ساعتی پیش خیابان جمهوری که از پنجشنبه گذشته و همزمان با حریق و ریزش ساختمان پلاسکو بسته شده بود،…

  ۳

   

  ساعتی پیش و همزمان با پایان عملیات آواربرداری و جستجوی حادثه پلاسکو، محدودیت‌های ترافیکی ۱۰ روزه به اتمام رسید و تردد درخیابان جمهوری حدفاصل چهارراه اسلامبول و مخبرالدوله از سرگرفته شد.

  به گزارش ایران ویج، ساعتی پیش خیابان جمهوری که از پنجشنبه گذشته و همزمان با حریق و ریزش ساختمان پلاسکو بسته شده بود، با پایان یافتن عملیات آواربرداری این ساختمان و جستجوی مفقودین باز شد.

  بر اساس این گزارش خیابان جمهوری حدفاصل چهارراه اسلامبول تا مخبر الدوله که از ۳۰ دی بسته شده بود پس از گذشت ۱۰ روز از وقوع حریق و ریزش ساختمان پلاسکو بازگشایی شد و در حال حاضر تردد در این خیابان انجام می‌شود.

  در حادثه حریق و ریزش ساختمان پلاسکو که متاسفانه به کشته شدن ۱۶ آتش نشان و ۴ تن از مردم عادی انجامید، پلیس راهور پایتخت به منظور انجام عملیات آواربرداری و جستجوی مفقودین این فاجعه، محدودیت‌های ترافیکی را به مدت ۱۰ روز اعمال کرد و طی این مدت، خیابان جمهوری از تقاطع اسلامبول (استانبول) تا مخبرالدوله مسدود بود.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.