• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » برگزیده , گوناگون » این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکس
  کد خبر : 199286

  این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکس

  این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکسReviewed by Aryan on Dec 13Rating: یک زن که به همراه دو همسر و بچه های آنها زندگی می کند ، هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و از زندگی اش گفت. به گزارش ایران ویج ، جایا که 34 سال سن دارد…

  این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکسReviewed by Aryan on Dec 13Rating:

  یک زن که به همراه دو همسر و بچه های آنها زندگی می کند ، هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و از زندگی اش گفت.

  به گزارش ایران ویج ، جایا که 34 سال سن دارد ، به همراه دو شوهر 49 و 44 ساله و بچه های شوهر اولش زندگی می کند.

  در حالی که حضور این زن در یک برنامه زنده تلوزیونی مورد انتقاد فعالان حقوق خانواده قرار گرفته ، وی گفت زندگی بسیار خوبی داشته و به همه ی کارهای خود می رسد. نکته ی زشت این زندگی اینجاست که آنها همه با یکدیگر و در یک خانه زندگی می کنند!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۴۱)  • زیبا

   متن انگلیسی مرتبط با این خبر:

   TOPANGA (CBS) — “Three’s Company” is not just a TV show; it is the way some people are living. They are having multiple, intimate relationships at the same time and everyone involved knows about each other. It’s called polyamory.

   We spoke with a polyamorous family — one woman and two men — living under the same roof and raising a child.

   “I get to live my life in a way that is extraordinary. I get to be who I want to be and experience what I want to experience,” Jaiya Ma said.

   Ma, 34, has been in a relationship for a decade with Jon Hanauer, a 49-year-old heterose xual.

   “Oh yeah, It’s kind of mind boggling,” Hanauer said about his love for Ma.

   Then there is Ma’s more recent boyfriend, 44-year-old Ian Ferguson, who is also heterose xual.

   Here is the twist, they all live together in a house in Topanga, raising 2-year-old Eamon — Ma and Ferguson’s son.

   This polyamorous triad started when Ma took on a lover at Hanauer’s request.

   “We had gone through a really rough situation – really rough. And my kind of way of dealing with things is to retreat and just to kind of heal,” Hanauer said.

   That is where she met Ferguson at a dance class, fell in love, and — with Hanauer’s blessing — became pregnant.

   “I just remember Ian being right in front of me, I mean this man was present with me for all of but one hour of my 20-hour labor, where he was just gazing in my eyes. Jon was behind me giving me a massage and brushing my hair. I’m pampered, Ma said.

   Whether single or married, gay or straight, more people are living in polyamorous lifestyles. By estimates some 500,000 Americans are polyamorous.

   “For us it’s not about dating a bunch of people or having se x with a bunch of people. This is a very deep relationship. I think we have the potentiality to love more than one person,” Ma said.

   When it comes to providing for the unit, Ferguson’s furniture design business pays the bills. Hanauer takes care of Eamon and chores at home, which allows Ma, a renowned se xologist, to focus on her career.

   “I love it. I feel like I have it all. I feel like I have a partner who is in service, who does a lot of things around the house, who helps take care of my son. And a partner who does a lot of work and brings home the bacon,” Ma said.

   But who does she sleep with at night?

   “We actually all have separate spaces in the house. I think there are times when I have moods for different one of them, because they fulfill different needs in me,” she said. “So for Jon it may be when I’m feeling more emotional. Ian’s when, you know, you just want something good,” she added.

   “We get along. Yes,” Hanauer said regarding his relationship with Ferguson. “I do get jealous, but I understand, I put it in perspective.”

   “In terms of my relationship, my dynamic with Jaiya and Jon, there isn’t any sense of jealousy. There’s just a sense of comfort,” Ferguson said.

   That comfort, they said, is important when it comes to raising Eamon.

   Hanauer does not consider him to be his son.

   “No. I don’t go there. I don’t think that’s fair to him. He calls me his Jon, his protector, his caretaker. I’m perfect with that,” he said.

   Perfect is how this family sees life right now. As in any normal household, there is always a struggle to find balance. But for this polyamorous family, they said the key is in living with an open heart.

   “I think some of the benefits of polyamory [relationships], that think anyone in monogamous relationship can use learn from and use, is great communication. It is a deeper and more profound experience, for certain,” Ma said.

   There is a study being conducted at Georgia State University on the effect polyamorous relationships have on children.

   دوستان می تونند جواب برخی از سوالاتشون رو از قبیل نحوه … در این مصاحبه بگیرند

  • سهیل

   دمش جیییییییییییییییییییز…..
   کار درستی می کنه!
   خودمونیما چطور ما مردا حق داریم 4 تا زن داشته باشیم:))
   بچه دارم بشه با آزمایش ژنتیک راحت معلوم میشه بچه مال کیه

  • زیبا

   تعدد شوهر با اصطلاح polyandry در مناطقی از جهان شایع است که به علت دخالت دولت ها بسیار محدود شده است. Tibet در کوه های هیمالیا منطقه ای ست که چند شوهری در آنجا بیش از دیگر نقاط دنیا شناخته شده است.

   البته این منطقه تنها جایی نیست که اینگونه ازدواج ها صورت می گیرد . بلکه در قسمتی از برزیل ، هند ، نپال ، سریلانکا ، چین و قبایل آمریکا نیز چنین ازدواج هایی صورت می گیرد.

   در سال 1959 و 1960 دولت چین این منطقه از فلات تبت را تسخیر کرده و طبق قانون خانواده و ازدواج ، این نوع ازدواج را ممنوع اعلام کرد. که از آن پس از رواج آن بسیار کاسته شد ، ولی هم اکنون باز هم چنین ازدواج هایی در تبت وجود دارد. خصوصا که بعد از چندی دولت چین درصدد برآمد که از این موضوع برای جذب توریست استفاده کند و سخت گیری ها را به طرز محسوسی کاهش داد.

   در صحیح بخاری از عایشه نقل می‏ شود که:

   در جاهلیت عرب چهار نوع زناشویی وجود داشته است. …یک نوع همان است که الان معمول است که مردی بوسیله پدر دختر از اوخواستگاری می کند و پس از تعیین مهر با او ازدواج می کند و فرزندی که از ان دختر پیدا می شود از لحاظ تعیین پدر تکلیف روشنی دارد.نوع دیگر این بوده که مردی در خلال ایام زناشویی با زنی /خود وسیله زناشویی او را با مرد دیگری برای یک مدت محدود فراهم می کرده است تا از او برای خودنسل بهتری بوجود اورد.به این ترتیب که ان مرد از زن خود کناره گیری می کرد و زن خود را توصیه می کرد که خود را در اختیار فلان شخص معین بگذارد و تا وقتی که از ان مرد صاحب بچه نمی شد به کناره گیری خودش ادامه می داد همین که مشخص می شد که زن حامله است اورا می پذیرفت.این کار را در مورد کسانی می کردند که انها را برای تولید فرزند از خود شایسته تر می دانستند.و در حقیقت اینکار را برای بهبود نسل و اصلاح نژاد انجام می دادند .این نوع زناشویی را که در خلال ایام زناشویی دیگر بود-نکاح استبضاع می نامیدند

   نوع دیگر زناشویی این بود: گروهی که عده‏شان کمتر از ده نفر می‏بود با یک زن معین رابطه برقرار می‏کردند.آن زن آبستن می‏شد و فرزندی به دنیا می‏آورد.در این وقت آن زن همه آن گروه را نزد خود دعوت می‏کرد و طبق عادت و رسم آن زمان، آن مردان نمی‏توانستند از آمدن سرپیچی کنند; همه می‏آمدند.در این هنگام آن زن هر کدام از آن مردان را که خود مایل بود به عنوان پدر برای فرزند خود انتخاب می‏کرد و آن مرد حق نداشت از قبول آن فرزند امتناع کند.به این ترتیب آن فرزند فرزند رسمی و قانونی آن مرد محسوب می‏شد.”

   نوع چهارم این بود که بالای خانه خود پرچمی میزدند و با ان علامت شناخته می شدند این چنین زنان وقتی فرزندانی به دنیا می اوردند همه مردانی را که با انها ارتباط داشتند جمع می کردند و انگاه کاهن و قیافه شناس می اوردند قیافه شناس از روی مشخصات قیافه رای می داد که این فرزند از ان کیست و ان مرد مجبور بود نظر قیافه شناس را بپذیرد و ان فرزند را فرزند رسمی و قانونی خود بداند.
   … از اینجا معلوم می‏شود که رسم چند شوهری در جاهلیت عرب وجود داشته است.

   منتسکیو در روح القوانین می‏گوید:

   ” ابو الظهیر الحسن، جهانگرد عرب، در قرن نهم میلادی که به هندوستان و چین رفت این رسم را (چند شوهری) مشاهده کرد و آن را دلیل بر فحشاء شمرد.» و هم او می‏نویسد:

   “در سواحل مالابار قبیله‏ای به نام قبیله «نائیر» زندگی می‏کنند.مردان این قبیله نمی‏توانند بیش از یک زن بگیرند، در صورتی که زنهای آنها می‏توانند شوهرهای متعددی انتخاب کنند.

   … تبت در کوه های هیمالیا منطقه ای ست که چند شوهری در آنجا بیش از دیگر نقاط دنیا شناخته شده است. در این منطقه بسیار سرد و مرتفع زنان می توانند بیش از یک شوهر داشته باشند. البته این منطقه تنها جایی نیست که اینگونه ازدواج ها صورت می گیرد . بلکه در قسمتی از برزیل ، هند ، نپال ، سریلانکا ، چین و قبایل آمریکا نیز چنین ازدواج هایی صورت می گیرد

  • زیبا

   شما فک می کنید تو ایران این مسایل برای هیچ مردی پیش نمیاد من مردی رو تو انزلی می شناسم که خانومش بارها بهش خیانت کرده اما دیوانه وار عاشقشه حتی وقتی پسرش خواست با مادرش صحبت کنه بهش گفت تا وقتی من زندم حق نداری به مادرت بگی بالای چشمت ابروست

  • زیبا

   شواهدی مبنی بر منع چند شوهری در Lagash و شهر سومریان در 2300 سال قبل از میلاد مسیح وجود دارد. در متون حماسی هندی، Mahabharata (مهاباراتا سروده‌ای حماسی از سده پنجم یا ششم پیش از میلاد به زبان سانسکریت است. مهاباراتا با بیش از یکصدهزار بیت بلندترین سروده جهان است. کار نوشتن آن تا سده سوم یا چهارم میلادی ادامه یافته‌است.
   برخی از تاریخدانان موضوع این سروده‌ها را الهام‌گرفته از نبرد میان مردمان آریایی و دراویدی در هزاره دوم پیش از میلاد می‌دانند. مهاباراتا در قدیم با نام رزمنامه به فارسی ترجمه شده‌است- از ویکی پدیای فارسی) به توصیف زنی به نام Draupadi می پردازد که با 5 برادر ازدواج کرده است.

   ” … تعدد زوجات در میان مغولان به ویژه در میان اشراف و بزرگان چادرنشین ممنوع نبود. لیكن معمولاً مردان بیش از یك زن نمی گرفتند. در مورد تعدد زوجات می بایست اشاره كرد كه در میان مغولان ابتدا عقد و و نكاح به مفهومی كه برای ایرانیان شناخته شده بود ، معمول نبوده و حتی چند شوهری در میان ایشان به چشم می خورد. بنابراین در دوره حكومت مغولان در ایران زنان از موقعیت نسبتاً بهتری برخوردار شدند. بانوان مغول حجاب نداشتند و حتی پس از گرویدن به اسلام كمتر به حجاب توجه نمودند . زنان مغول نه تنها در زمانی كه رسماً فرمانروا بودند. بلكه حتی در مواقع دیگر در امور مملكت دخالت داشتند.زنان خانواده خان در میهمانی های رسمی و مراسم انتخاب خان شركت داشتند” منبع:http://banoo.rai.ir/Site.aspxParTree=A0901412&LnkIdn=11005

   ” … تلاش‌های اخیر برای “غیر قانونی کردن زنا” باعث ایجاد سرو صدا در اروپا شد واین قانون به مثابه شیوع قوانین مذهبی در ترکیه تلقی گردید. عده‌ای معتقدند که این قانون تلاشی برای مبارزه با چند شوهری بودن زنان است که هنوز دربرخی مناطق روستایی ترکیه رواج دارد.”

   این نوع ازدواج که در میان قبایل دور افتاده کشور نپال رایج است، از نظر ساکنان آن امری کاملا عادی است و حتی این کار خود را از چند جهت مفید می دانند.

   تاشی سانگمو در مورد ازدواج همزمان با دو برادر می گوید: « زندگی به این شیوه بسیار آسان تر خواهد بود، چون به جای اینکه ثروت و دارایی خانواده به چند بخش تقسیم شود، همه در خانواده باقی می ماند و من نیز مسئول آن خواهم بود»

   هنگامی که تاشی سانگمو با « مینگمار لاما » ۱۴ ساله ازدواج کرد، برادر شوهرش « باسانگ » ۱۱ سال سن داشت و چنین مقرر شد که بعد از ازدواج دختر با برادر بزرگ تر مراسم ازدواج او با برادر کوچکتر نیز برگزار شود .

   « باسانگ » می گوید: « در این شیوه ازدواج، گذراندن زندگی برای همه ما آسان تر خواهد بود »

   در این شیوه ازدواج معمولا دختر با پسر بزگتر خانواده ازدواج می کند و بعد از ان به برادر کوچک تر اجازه ازدواج با او داده می شود. اما بهای این کار برای برادر کوچکتر این خواهد بود که مسئولیت پخت و پز و بزرگ کردن فرزندان بر عهده اوست و زن آنها هم مسئول دخل و خرج خانواده است.

   منبع:اول نیوز

   گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی

   “احتمال جا افتادن چند شوهری زنان به علت کمبود زن در آسیا”

   ١٨ آبان ١٣٩٠
   شهرزادنیوز: کمبود میلیون ها زن در کشور های آسیایی، از جمله در چین و هند، به علت ترجیح پسر بر دختر و سقط گزینشی جنین دختران، زنگ های خطر را برای دانشمندان و پژوهشگران جمعیت شناسی به صدا در آورده است.

   کریستوفر ژیلموتو، از انستیتوی تحقیقاتی “رشرش پور لو دولوپمنت” در پاریس، در مصاحبه ای با تلویزیون اتریش، از “مردانه شدن هشدار دهنده کشورهای چین و هند” سخن گفت و در برابر پیامدهای آن هشدار داد.

   به گفته این دانشمند، هم اکنون آسیا با کمبود بیش از 117 میلیون زن مواجه است و در دو کشور چین و هند، هنوز هم سقط جنین دختران، علیرغم ممنوعیت قانونی، به شدت ادامه دارد. در آذربایجان، گرجستان و ارمنستان نیز ترکیب جمعیتی در حال عدم تعادل است و در مقابل هر 115 نوزاد پسر تنها 100 نوزاد دختر به دنیا می آیند.

   به گزارش استاندارد اتریش، عده ای از پژوهشگران بر این باورند که یکی از پیامدهای این پدیده جا افتادن”پوُلیاندری” خواهد بود که طبق آن هر زنی چند شوهر دارد.

   http://www.1oo1newz.net/index.php?newsitemCategory=social&newsitemId=6782
   .

  • زیبا

   تو ایرانم این مورد زیاد وجود داره منتهی غیر رسمی
   خب به نظرم افرادی هستند که به این موضوع نیاز دارند و مردان طرف مقابلشون هم تحمل چنین رفتاری رو دارن و مشکلی با این قضیه ندارن

  • bahar

   جدا از همه چیز ، حالش از این دو مرد بیغیرت بهم نمیخوره ؟؟!!
   به هر حال جالب بود .

  • مامان پویا

   هر چیزی امکان داره چرا ما یه چهار چوب تو ذهنمون ساختیم همه چی رو میخوایم توش جا بدیم جا نشه اعتراض میکنیم

  • علی

   واقعا” متاسفم آخرشم میگن ما متمدنیم

   • مامان پویا

    ربطی به تمدن نداره

  • hana

   خیلی خییییییییییلی جالب بود دمش گرم

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.