• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انقلاب اسلامی در دهه چهارم پوست می اندازد/در۲۰سال آینده اتفاقات عجیبی رخ می دهد
  کد خبر : 1992751

  انقلاب اسلامی در دهه چهارم پوست می اندازد/در۲۰سال آینده اتفاقات عجیبی رخ می دهد

  انقلاب اسلامی در دهه چهارم پوست می اندازد/در۲۰سال آینده اتفاقات عجیبی رخ می دهدReviewed by on Jan 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان قم، حسن عباسی در جمع فعالان فرهنگی اظهار داشت: استمرار حرکت انقلاب به وجود هسته های فکری، فرهنگی و انقلابی وابسته…

  انقلاب اسلامی در دهه چهارم پوست می اندازد/در۲۰سال آینده اتفاقات عجیبی رخ می دهدReviewed by on Jan 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان قم، حسن عباسی در جمع فعالان فرهنگی اظهار داشت: استمرار حرکت انقلاب به وجود هسته های فکری، فرهنگی و انقلابی وابسته است و حضور مداوم آن ها زمینه حرکت پیوسته انقلاب محسوب می شود.

  وی ضمن تبریک ایام دهه فجر و ورود به سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و حرکت به سمت انتهای دهه چهارم ،گفت: امیدواریم هسته های فرهنگی و مجموعه فکری، فرهنگی انقلاب در همه شهرستان ها نقش و جایگاه خود را برای انتقال به مرحله سوم انقلاب مشخص کنند.

  رئیس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز با بیان مراحل طی شده انقلاب ،افزود: مرحله اول همان بیست سال اول انقلاب بود که در درون مرزهای جمهوری اسلامی زیست انقلابی داشتیم که یک بخش آن دفاع مقدس و بخش دیگر ، مسائل سازندگی بود.

  وی اضافه کرد: بیست سال دوم که اکنون ۱۸ سال از آن گذشته است مرحله ای است که از مرزها فراتر رفتیم و در ۲۰ تا ۳۰ کشور بسط حرکت انقلابی را به نتیجه رساندیم و در سطح جهان اسلام جنبش انقلابی و محور انقلاب مطرح شد و حرکت بیداری اسلام در متن ۲۰ سال دوم رقم خورد تا مشخص شود کدام اسلام قادر به انجام کار است.

  عباسی ادامه داد: مرحله سوم فراتر از جهان اسلام می باشد و اقدامی است که تمدن نوین اسلامی در حرکت پیشتاز خودش برای شکل دهی به جنبش جهانی بیرون از مرزها باید این ساز و کار را دنبال کند.

  وی با مطرح کردن اتفاقات عجیبی مانند مسئله فروپاشی نظام اقتصادی، اجتماعی و شکستن هیمنه سیاسی که در آمریکا رخ می دهد افزود: اگر ما بتوانیم خودباوری را به جامعه تزریق کنیم کار در فاز سوم حرکت انقلاب اسلامی در درون جمهوری اسلامی به نتیجه خواهد رسید.

  کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت: تقابل جریان "ما می توانیم" با جریان "ما نمی توانیم" و "از اول اشتباه کردیم" ، می تواند باعث آزاد شدن انرژی های زیادی شود که در راستای آن دلایل ناکارآمدی ها و ناکامی های سیاسی،اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه مشخص می شود.

  وی با اشاره به این که دو دهه آینده بسیار حساس خواهد بود و جهت گیری هسته های انقلابی مبتنی بر مسیر قطب نمایی است که رهبر معظم انقلاب نشان می دهند، گفت: ممکن است انقلاب اسلامی در دهه چهارم پوست اندازی کند و آن جریان اصلی انقلاب در مقابل جریانات منفعلی که به تعبیر مقام معظم رهبری انقلابی های فرسوده و پشیمان و خسته شدگان هستند ،نقش خود را ایفا کنند.

  عباسی با بیان مؤلفه هایی که در افق ۲۰۳۵ یعنی ۱۹ سال دیگر تعریف شده است،ابراز داشت: یکی از مؤلفه ها حذف رژیم صهیونیستی از منطقه و حذف آل سعود، خلیفه و … که در قطر ، امارات، کویت، اردن، عربستان و بحرین حضور دارند، می باشد.

  وی با اشاره به اینکه تجزیه اهالی ایالات متحده، کانادا، انگلیس و فروپاشی اتحادیه اروپا یک مؤلفه دیگر در افق ۲۰۳۵ است، افزود: اتفاقات عجیبی در ۲۰ سال آینده پیش بینی شده است که در حال وقوع می باشد و از آن جا که ۱۰ سال از خشکسالی می گذرد پیش بینی شده که این خشکسالی در ۲ یا ۳ سال آینده هم ادامه خواهد داشت و جنگ آبی خیلی جدی در پیش است.

  رئیس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: افق پیش بینی شده در دو دهه آینده ، افقی شفاف و آرام بخش نخواهد بود و بیشتر کارشناسان مربوطه معتقدند که جهان با یک انقلاب جهانی یا یک جنگ جهانی روبرو است.

  وی با بیان اینکه خوش بینی های مفرطی در جامعه وجود دارد گفت: از این خبرها نیست،خام و خراب کردن ذهن ها همان اثر مواد مخدر بر روی ذهن انسان است و امروز حرکت رسانه ای آن تخدیر را صورت می دهد و رسانه و القاء اینکه همه چیز مثبت و مناسب است نقش دین در برانگیختگی و نگران کردن را جدی تر کرده است.

  عباسی با اشاره به این که حرکت انبیاء بیشتر جنبه انذار داشته است تا وجه بشارت، افزود: ضرب آهنگ انذار بسیار جدی تر است و معلمی که همان شغل انبیاست در هسته های انقلابی ، حرکت ناظر بر انذارهایی است که در افق می بینیم.

  وی گفت: سه جریان اصلی آینده شناسی غرب، ۱۳ روند را برای سال ۲۰۶۵ مشخص کرده است و تقریبأ افق های آن با اندک تغییراتی که دارد حدود ۸۰ درصد مشترک است و همه آن ها معتقدند که افق، رو به بهبودی نخواهد بود.

  کارشناس مسائل سیاسی اضطراب آینده بشر را یک مسئله جدی دانست و افزود: پیری جمعیت، شهر نشینی مفرط، روستازدایی، تغییرات زیست محیطی به واسط وضعیت آب و هوایی بد و خشکسالی، دیجیتالی شدن و وابستگی فرد به تجهیزاتی که در دست دارند از جمله مواردی است که در آینده راه درمان مناسبی نخواهند داشت.

  وی تصریح کرد: جریان انقلابی باید به جای اینکه سرگرم کشمکش ها و زد و خوردهای سیاسی و اجتماعی در داخل جامعه و منتظر وقت و فرصت باشد به فکر پیاده کردن نقش فعال جریان انقلابی در داخل کشور و سطح جهانی باشد و به صورت فعال، مقاصد دشمن را شناسایی و نقش خود را در این ساز و کار تعریف کنند.

  عباسی افزود: بیشترین مسئله و دغدغه ای امروز رأس محورهایی است که مقام معظم رهبری در طول سال های اخیر بیان کرده اند. مسئله نوین اسلامی، شکستن آقایی و سروری دلار، خلاص کردن و شکستن کشور و ملت های دیگر از جادوی پولی و دشمن از این گونه موارد است.

  رئیس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز در پایان بیان داشت: دغدغه های امروز، پاشنه های آرشیو نظام امپراطوری سلطه محسوب می شوند و لازمه فهم، مطالعه و باور این موارد، برنامه ریزی برای اقدام و پیش گیری در جهت جریان انقلابی شدن است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.