• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » رعایت نکردن قانون حرکت بین خطوط یکی از دلایل ترافیک است/ خودداری بازاریان از آوردن خودروی شخصی به محل کسب
  کد خبر : 1992709

  رعایت نکردن قانون حرکت بین خطوط یکی از دلایل ترافیک است/ خودداری بازاریان از آوردن خودروی شخصی به محل کسب

  رعایت نکردن قانون حرکت بین خطوط یکی از دلایل ترافیک است/ خودداری بازاریان از آوردن خودروی شخصی به محل کسبReviewed by on Jan 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هنری در گفتگو با گولان سقز اظهار داشت: این روزها در خیابانها که رانندگی می کنیم انگار قانون جدید وضع شده که…

  رعایت نکردن قانون حرکت بین خطوط یکی از دلایل ترافیک است/ خودداری بازاریان از آوردن خودروی شخصی به محل کسبReviewed by on Jan 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هنری در گفتگو با گولان سقز اظهار داشت: این روزها در خیابانها که رانندگی می کنیم انگار قانون جدید وضع شده که همه ملزم به رعایت آن هستند. قانونی که می گوید هر جای خیابانی خالی بود سریع با رفتن به چپ و راست باید پر شود. یکی از دلایل عمده ترافیک در شهرهای بزرگ رعایت نکردن قانون حرکت بین خطوط است.

  وی افزود: رعایت نکردن این قانون علاوه بر بوجود آوردن هرج ومرج دلیل عمده تصادفات رانندگی درون شهری نیز هست.

  این مسؤول اضافه کرد: اینکه اغلب اوقات، اکثر رانندگان از ترافیک گله مند هستند و ابراز خستگی و سردرگمی می کنند، به همین موضوع برمیگردد. ماده۱۱۹آیین نامه راهنمایی و رانندگی، اشاره می کند در راه هایی که خط کشی شده است وسایل نقلیه باید در مسیر بین خطوط حرکت کنتد و در صورت نیاز به خروح یا تغییرخط حرکت، با احتیاط کامل ابتدا راهنما زده و با این کار رانندگان وسایل نقلیه دیگر را از قصد خودآگاه ساخته و سپس بارعایت حق تقدم، وارد خط عبوری دیگرشوند.

  هنری خاطرنشان کرد: حال اگر رانندگان این تکلیف قانونی خودعمل نکنند، مشمول اعمال قانون می شوند. اما این اعمال قانون برای برخی چندان هم کارساز نبوده و این کمپین دست به حرکت جالبی زده و با ساختن هشتگ بین خطوط رانندگی رانندگی کنیم سعی برنهادینه کردن این قانون و ایجاد فرهنگ درست رانندگی دارند.

  وی اظهار داشت: ما در کشوری اسلامی زندگی می کنیم و کشتن انسانهای بیگناه را گناهی کببره میدانیم و همانطور که خداوند تبارک وتعالی در آیه ۳۲ سوره مائده قرآن کریم فرموده اند هرکس نفسی راحیات بخشد انگارهمه انسانها را زنده نگه داشته، حال امید است با این فرهنگ آن عده راننده قانون گریزهم قانونمند شوند و کشته های حوادث رانندگی راکاهش دهیم.

  سروان هنری گفت: ازهمه مسئولین هم انتظار داریم به امر فرهنگ سازی توجه ویژه ای داشته باشند تا با ارتقاء فرهنگ تراقیک کشته های حوادث رانندگی که بعد از بیمارهای قلبی عروقی دومین عامل مرگ میر می باشد را کاهش دهیم و در این زمینه همه باید احساس مسئولیت کنند.

  هنری در پیامی به کسبه های بازار افزود: متاسفانه اکثر کسبه ها با خودرو شخصی خود به محل کسب می آیند و طول خیابان ها را با توقف خودروهای خود اشغال می کنند و چنانچه این موضوع را رعایت کنند و از خودروهای عمومی استفاده کنند یا اینکه خودروهای خود را در پارکینگ طبقاتی خیابان آزادی یا سایر پارکینگ ها متوقف کنند قطعا بار ترافیکی سطح شهرهم کاسته می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.