• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , حوادث » پاس‌کاری و جزیره‌ای فکر کردن در مدیریت شهر جواب نمی‌دهد/وزارت کار باید به وظیفه خود عمل می‌کرد
  کد خبر : 1992705

  پاس‌کاری و جزیره‌ای فکر کردن در مدیریت شهر جواب نمی‌دهد/وزارت کار باید به وظیفه خود عمل می‌کرد

  پاس‌کاری و جزیره‌ای فکر کردن در مدیریت شهر جواب نمی‌دهد/وزارت کار باید به وظیفه خود عمل می‌کردReviewed by Aryan♥ on Jan 28Rating: مسعود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی فارس،‌در رابطه با حادثه پلاسکو گفت:‌اگر وظیفه وزارت کار طبق قانون این بوده که تذکرهای لازم را برای ایمن سازی پلاسکو بدهد و مکلف…

  پاس‌کاری و جزیره‌ای فکر کردن در مدیریت شهر جواب نمی‌دهد/وزارت کار باید به وظیفه خود عمل می‌کردReviewed by Aryan♥ on Jan 28Rating:

  مسعود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی فارس،‌در رابطه با حادثه پلاسکو گفت:‌اگر وظیفه وزارت کار طبق قانون این بوده که تذکرهای لازم را برای ایمن سازی پلاسکو بدهد و مکلف به آن بوده باید به وظیفه قانونی خود عمل می‌کرده است.

  وی افزود: ما از لحاظ ساختاری مشکل زیاد داریم و مدیریت یکپارچه وجود ندارد قانون‌های موازی زیاد هستند و جایگاه‌های مختلف وقتی متولی امری می‌شوند در نتیجه پراکندگی تصمیم ایجاد می‌شود.

  مسعودی گفت:‌در رابطه با موضوعات دیگر فرهنگی و اجتماعی هم وضع همین گونه است بودجه‌های کلانی دارند اما وقتی در ساختارها می‌آیند جزء و خرد می‌شوند در نتیجه آن چیزی که باید به دست آید محقق نمی‌شود.

  این نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: زمانی که متولی امری مشخص نیست مقصر هم مشخص نمی‌شود در نتیجه پاس‌کاری شده و  نتیجه خوبی به دست نمی‌آید اما اگر به ترمیم وضعیت ساختارها برسیم و جزیره‌ای فکر نکنیم بهتر در آینده عمل می‌کنیم.

  وی گفت:‌حادثه پلاسکو در شهرهای مختلف نیز ممکن است رخ دهد و می‌طلبد مدیریت تجمیع‌شده به وچود آید تا مسئولیت و پاسخگویی در کنار هم باشد.

  وی گفت:‌ زمانی که مسئولیت و پاسخگویی در یک حادثه‌ای مشخص باشد برای علت‌یابی آن حادثه راحت‌تر می‌توان به سراغش رفت و موضوع را بررسی کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.