• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » «مشکل گیتی» به مرز یک میلیارد رسید/ «هفت ماهگی» یک و نیم میلیاردی شد
  کد خبر : 1991701

  «مشکل گیتی» به مرز یک میلیارد رسید/ «هفت ماهگی» یک و نیم میلیاردی شد

  «مشکل گیتی» به مرز یک میلیارد رسید/ «هفت ماهگی» یک و نیم میلیاردی شدReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم‌ «بچه‌های جسور» از روز چهارشنبه درگروه آزاد اکران شد اما همچنان فیلمهای اجتماعی نظر مخاطب را جلب می کنند…

  «مشکل گیتی» به مرز یک میلیارد رسید/ «هفت ماهگی» یک و نیم میلیاردی شدReviewed by Aryan♥ on Jan 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم‌ «بچه‌های جسور» از روز چهارشنبه درگروه آزاد اکران شد اما همچنان فیلمهای اجتماعی نظر مخاطب را جلب می کنند و در هفته جاری نیز همزمان با جشنواره فیلم فجر اکثر سینماهای تهران و شهرستان در اختیار فیلم های جشنواره قرار می گیرند. 

  علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «هفت ماهگی» با فروش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مواجه شدو «سلام بمبئی» به فروش ۱۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان دست یافت.

  حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم های این دفتر توضیح داد: فیلم «مشکل گیتی» به فروش ۹۶۰ میلیون تومان دست یافت که با احتساب فروش امشب احتمالا فروش ۱ میلیارد خواهد داشت. 

  وی درباره فیلم های «وارونگی» و «گیتا» گفت: فیلم «گیتا» به فروش ۴۶۰ میلیون تومان و فروش «وارونگی» به ۶۵۰ میلیون تومان رسید. 

  فیاض هوشیار مدیر دفتر پخش سیمای مهر درباره فروش فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» گفت: فیلم در تهران و شهرستان به فروش ۴۳۷ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسید. فیلم در تهران ۲۱ سالن و در شهرستان ۱۲ سالن در اختیار دارد. 

  سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش فیلم «لاک قرمز» گفت: فیلم در تهران به فروش ۹۷۰ میلیون و در شهرستان به فروش ۴۶۰ میلیون تومان رسید. که در مجموع به فروش ۱ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان دست یافت. 

  بنابراین گزارش، تا زمان آماده شدن گزارش دفاتر پخش فروش دیگر فیلم ها را در اختیار خبرنگار فارس قرار ندادند. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.