• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » علم الهدی: برخی مدیران دنبال اردوکشی سیاسی “جریان لائیک ولنگار” نباشند/توان این ملت فقط به موشک و تجهیزات نظامی نیست
  کد خبر : 1991676

  علم الهدی: برخی مدیران دنبال اردوکشی سیاسی “جریان لائیک ولنگار” نباشند/توان این ملت فقط به موشک و تجهیزات نظامی نیست

  علم الهدی: برخی مدیران دنبال اردوکشی سیاسی “جریان لائیک ولنگار” نباشند/توان این ملت فقط به موشک و تجهیزات نظامی نیستReviewed by on Jan 27Rating: نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: برای اینکه دل یک جریان لائیک را به دست بیاورید با خدا جنگ نکنید، مدیریت مدیران نباید در این مسئله خرج شود، دنبال…

  علم الهدی: برخی مدیران دنبال اردوکشی سیاسی "جریان لائیک ولنگار" نباشند/توان این ملت فقط به موشک و تجهیزات نظامی نیستReviewed by on Jan 27Rating:

  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: برای اینکه دل یک جریان لائیک را به دست بیاورید با خدا جنگ نکنید، مدیریت مدیران نباید در این مسئله خرج شود، دنبال اردوکشی سیاسی از یک جریان لائیک ولنگار نباشید زیرا شکست می‌خورید.

  به گزارش ایران ویج به نقل از تسنیم، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی و در جمع زائران و مجاوران اظهار داشت: خداوند متعال انسان را برای جهنم نیافریده است، دل اهمیت بسیار بالایی دارد، گاهی دل است که بر چشم و گوش حاکمیت پیدا می‌کند و به دیده و گوش هم جهت می‌دهد تا آنچه او می‌خواهد دیده و شنیده شود.

  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: مولوی می‌گوید اگر بنا باشد دل صیقل داده شود تا آلودگی‌های آن از میان برود، اعمال خوب در این آیینه به تصویر کشیده می‌شود و امام جواد(ع) نیز می‌فرمایند دل را باید آماده کرد و چرک را از آن برطرف کرد.

  آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: اگر دل توانست به یک نقطه صیقلی و شفاف برسد مسلماً این انسان در عبودیت و بندگی خداوند متعال نزدیک‌تر است، اگر می‌خواهید خدایی شدن را از یک نقطه شروع کنید از دل و باور دل شروع کنید.

  وی بیان کرد: اگر باور پروردگار به صورت جدی در دل قرار گرفت و این دل وابسته به خدا شد دیگر گناه جایگاهی ندارد.

  آیت‌الله علم الهدی با تسلیت مجدد فوت ایثارگران آتش‌نشانی در حادثه پلاسکو تهران بیان کرد: مقام معظم رهبری ۵ ماه قبل در یکی از سخنرانی‌ها فرمودند، جان فدا کردن به زبان آسان است، انسان می‌گوید جانم را می‌دهم اما در مقام عمل دچار سختی می‌شود؛ بعد از فرمایش مقام معظم رهبری، ایثارگری عزیزان ما در حادثه ساختمان پلاسکو معنای فرمایش مقام معظم رهبری را در عرصه عمل نشان داد.

  وی بیان کرد: آنچه در این حادثه مهم است این است که هر انسانی حرفه و شغلی دارد که گاهی در مسیر اشتغال با خطر مواجه می‌شود، اما این حادثه تفسیری از ایثار انقلابی بود. فرهنگ ایثار انقلاب مقدس اسلامی چنین فرزندانی را پرورش داده و امروز استکبار با ملتی روبه‌رو است که فرهنگ ایثار در کانون زندگی این مردم و در نسل سوم انقلاب نهادینه شده است.

  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه فداکاری و ایثار در فرهنگ بومی ما نهادینه شده است افزود: این نقطه‌ها نقاطی قابل تامل است، دنیا، دنیای کور و کر است، وقتی دنیا، دنیای بی‌خدا شد و به همه فضیلت‌های انسانی پشت پا زد این واقعیات را نمی‌بیند و نمی‌تواند بفهمد در فرهنگ دینی ما امروز انسانها چه و چگونه بار آمده‌اند. آیا با این مردم می‌توان مبارزه کرد؟

  آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: آمریکا جرات نزدیک شدن به ما را ندارد، روز گذشته در مشهد صحنه‌ای اجرا شد و به ذوق شما خراسانی‌های ادب شناس تبریک می‌گویم، تشییع شهدای مدافع حرم انجام شد و در این روز نماد شهدای ایثارگر آتش‌نشان نیز تشییع شد و این مهم بیانگر این واقعیت است که عزیزان ایثارگر ما در پلاسکو تابلویی از ایثارگری عملیات کربلای ۴ بودند.

  وی افزود: ارائه این قدرت غیرقابل شکست یعنی بومی شدن ایثارگری در فرهنگ ایرانی قابل ارزش است و در این حادثه پلاسکو این مسئله روشن شد، برادران و خواهران جوان، شما که امروز با توسعه ارتباطات و با باز شدن فضای مجازی، انواع و اقسام فرهنگ‌ها را زیر و رو می‌کنید، به‌جای اینکه برخی سیاست‌های مزورانه را مشاهده کنید، بیایید این نمونه روشن و شفاف و شیرین و افتخارآفرین را در حادثه ساختمان پلاسکو ببینید.

  خطیب جمعه مشهد مقدس گفت: امام بزرگوار ما ۱۲ بهمن قدم در خاک این میهن گذاشت و با این قدم پربرکت، نسلی افتخارآفرین را در این کشور رقم زد که امروز دنیا را به لرزه درمی‌آورد؛ با این ملت مگر می‌توان مقابله کرد؟ قدرت این ملت تنها در موشک و تجهیزات نظامی و مانور نظامی نیست بلکه قدرتش در حمایت و پشتیبانی ۷۵ میلیون انسانی است که با این فرهنگ بار آمده‌اند و این‌گونه ایثارگری می‌کنند.

  آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: در این تقارن سالگرد پیروزی انقلاب مقدس اسلامی شما به یک مثلث عظیم انسان ساز توجه کنید؛ ورود امام راحل به میهن، سر و رمز پیروزی این انقلاب و مردمی که ۳۸ سال در پرتو این انقلاب بار آمده‌اند سه بعد این مثلث هستند.

  وی افزود: تمام جریان و جهت این انقلاب با تدبیر امام زمان(عج) است، آیا باید نسبت به این انقلاب شک کرد و نسبت به آن ژست آکادمیک گرفت؟ بعد نیز اسم خود را روشنفکر و صاحب نظر و تحصیلکرده بگذارید. اساس انقلاب جای شک و تردید نیست.

  آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: دستاورد این انقلاب این بود که اسلام محصور در حسینیه‌ها و مساجد را بیرون آورد و بر تمام معادلات بین المللی جهان حاکم کرد و سفره استکبار جهانی را از این طریق جمع آوری کرد. مردمی که ایثارگر در پرتو فرهنگ این انقلاب بار آمده‌اند یک تجربه شایان توجه است، هر زمان رضای خدا با اراده مردم تطبیق کرد، خداوند نیز مردم را کمک می‌کند.

  وی بیان کرد: برای اینکه دل یک جریان لائیک را به دست بیاورید با خدا جنگ نکنید، مدیریت مدیران نباید در این مسئله خرج شود، دنبال اردوکشی سیاسی از یک جریان لائیک ولنگار نباشید زیرا شکست می‌خورید زیرا بنای این انقلاب خون صدها هزار شهید است. هر انسانی بخواهد در خط اردوکشی سیاسی با خدا دربیفتد، به ذلت و خواری دنیا گرفتار می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.