• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سلامت جسمی روانی دانشگاهیان در پردیس کیش دانشگاه تهران ارزیابی شد
  کد خبر : 1991451

  سلامت جسمی روانی دانشگاهیان در پردیس کیش دانشگاه تهران ارزیابی شد

  سلامت جسمی روانی دانشگاهیان در پردیس کیش دانشگاه تهران ارزیابی شدReviewed by on Jan 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، وضعیت اسکلتی- عضلانی و سنجش جسمی- روانی دانشجویان، استادان و عموم مردم جزیره کیش، توسط گروه علوم ورزشی و به صورت مشترک در سه رشته حرکات…

  سلامت جسمی روانی دانشگاهیان در پردیس کیش دانشگاه تهران ارزیابی شدReviewed by on Jan 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، وضعیت اسکلتی- عضلانی و سنجش جسمی- روانی دانشجویان، استادان و عموم مردم جزیره کیش، توسط گروه علوم ورزشی و به صورت مشترک در سه رشته حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی و رفتار حرکتی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران ارزیابی شد.

  این طرح با هدف افزایش آگاهی افراد از وضعیت قامت، ابعاد مختلف تندرستی جسمی و روانی و پیکرسنجی، در مرکز تندرستی و مجموعه آزمایشگاه‌های علوم ورزشی پردیس کیش، تحت نظارت اعضای هیات علمی پردیس کیش و با همکاری تیمی ۲۰ نفره متشکل از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی علوم ورزشی برگزار شد.

  در این طرح، وضعیت بدنی و تندرستی مراجعان بررسی و پس از تعیین و تفسیر، به شکل تخصصی راهکارهای لازم برای اصلاح یا حفظ وضعیت بدنی مطلوب ارائه شد.

  این طرح که به صورت بلندمدت در چهار دوره به اجرا در خواهد آمد، مرحله مقدماتی راه‌اندازی مرکز تخصصی حوزه علوم ورزشی در پردیس کیش دانشگاه تهران بشمار می‌رود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.