• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گره زدن مشکلات زیربنایی با اجرای برجام بهانه بود/ دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه‌گذار و انتقال تکنولوژی را نمی‌دهد
  کد خبر : 1991089

  گره زدن مشکلات زیربنایی با اجرای برجام بهانه بود/ دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه‌گذار و انتقال تکنولوژی را نمی‌دهد

  گره زدن مشکلات زیربنایی با اجرای برجام بهانه بود/ دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه‌گذار و انتقال تکنولوژی را نمی‌دهدReviewed by on Jan 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر قادری در گفتگو با عصر فارس بیان کرد: برجام آن چیزی که دولت انتظار داشت، نبود و عملاً دولت…

  گره زدن مشکلات زیربنایی با اجرای برجام بهانه بود/ دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه‌گذار و انتقال تکنولوژی را نمی‌دهدReviewed by on Jan 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر قادری در گفتگو با عصر فارس بیان کرد: برجام آن چیزی که دولت انتظار داشت، نبود و عملاً دولت نتوانست تحولی را در اقتصاد ایجاد کند.

  وی با بیان اینکه دولت همه فضای کشور اعم از سرمایه گذاری، آب، اشتغال، محیط زیست را به اجرای برجام گره زده بود، گفت: در حقیقت در اجرای برجام حل همه این موضوعات اصلی بهانه بود و برجام نه تنها توانست گره مواردی که دولت به آن اذعان داشت باز کرده و تنها آمریکا با تهدید یک جانبه خود تحریم‌های دیگری را به بهانه‌های مختلف آورد.

  این استاد دانشگاه با اشاره به درامدهای ارزی نیز بیان کرد: اکنون صادرات نفتی را در اختیار داریم اما از درآمدهای ارزی آن نمی‌توانیم استفاده کنیم و امکان جابجایی وجود ندارد.

  قادری با اشاره به بحث خرید هواپیما در دوران پس از برجام نیز اشاره و تصریح کرد: با خرید هواپیما نیز در جذب سرمایه خارجی دچار مشکل می‌شویم؛ چون دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه‌گذار و انتقال تکنولوژی را نمی‌دهد و تنها کالای مصرفی اجازه ورود دارد.

  وی بیان داشت: درواقع خود دولتی‌ها نیز به این نتیجه رسیده‌اند که برجام نتیجه‌ای را نداشته است و در حقیقت با خوش‌باوری و خوش‌بینی بیش‌ازحد فضای بعد از برجام را تشریح می‌کنند.

  به گفته نماینده ادواری مردم شیراز در مجلس، برجام یک نوزاد ناقص‌الخلقه است که رهاوردی نداشته و جامعه با توجه به بحران‌های منطقه اجازه اجرای برجام‌های بعدی را نمی‌دهد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.