• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , بهداشت و سلامت » ۲۷۰ دانش آموز شاهرودی در طرح سفیران سلامت فعالیت می کنند
  کد خبر : 1990817

  ۲۷۰ دانش آموز شاهرودی در طرح سفیران سلامت فعالیت می کنند

  ۲۷۰ دانش آموز شاهرودی در طرح سفیران سلامت فعالیت می کنندReviewed by Aryan♥ on Jan 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معصومه بابایی مسئول اجرای طرح سفیران سلامت دانش آموزی شهرستان شاهرود در گفتگو با خبرنگار نسل شاهوار با اشاره به اجرای این طرح با همکاری مشترک دانشگاه…

  ۲۷۰ دانش آموز شاهرودی در طرح سفیران سلامت فعالیت می کنندReviewed by Aryan♥ on Jan 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معصومه بابایی مسئول اجرای طرح سفیران سلامت دانش آموزی شهرستان شاهرود در گفتگو با خبرنگار نسل شاهوار با اشاره به اجرای این طرح با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش گفت: طرح ملی سفیران سلامت با هدف ارتقای سلامت دانش آموزان و آگاهی بخشی به دانش آموزان برای پیشگیری از ابتلای آنها به انواع بیماری ها اجرا می شود.

  وی با بیان اینکه در مسائل بهداشتی گام اول خود مراقبتی و خود آگاهی است اظهار کرد: وقتی فرد دارای سلامت باشد و آگاهی های لازم را داشته باشد می تواند با اجرای آن در جامعه به ارتقای سلامت سایر افراد نیز کمک شایانی داشته باشد.

  مسئول اجرای طرح سفیران سلامت دانش آموزی شاهرود به اجرای این طرح در سراسر کشور از چند سال قبل اشاره کرد و افزود: دانش آموزان در این طرح با اصول اولیه خود مراقبتی، انواع بیماری های جسمی، مبارزه با دخانیات و ایمنی غذا آشنا می شوند.

  بابایی با اشاره به فعالیت ۲۷۰ دانش آموزان مدارس شاهرود در طرح سفیران سلامت افزود: در این طرح ده درصد از دانش آموزان هر مدرسه به عنوان سفیر سلامت انتخاب می شوند و به صورت داوطلبانه در اجرای برنامه های خود مراقبتی، رفتارهای زیست محیطی سالم و انتقال مسائل بهداشتی به سایر افراد فعالیت می کنند.

  وی بیان کرد: با بیان اینکه دانش آموزان در این طرح بهداشت فردی را می آموزند و یاد می گیرند در خصوص بهداشتی فردی چه مراقبت هایی باید داشته باشند.

  مسئول اجرای طرح سفیران سلامت دانش آموزی شاهرود اذغان کرد: دانش آموزان شرکت کننده در این طرح پس از یادگیری آموزش های مربوطه، ساعاتی که در مدرسه درس کمتری دارند آموزش های آموخته در این طرح را برای سایر دانش آموزان اجرا می کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.