• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مهاجرت برای اشتغال؛ زنگ خطر تشدید آسیب های اجتماعی زرین دشت
  کد خبر : 1990798

  مهاجرت برای اشتغال؛ زنگ خطر تشدید آسیب های اجتماعی زرین دشت

  مهاجرت برای اشتغال؛ زنگ خطر تشدید آسیب های اجتماعی زرین دشتReviewed by on Jan 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زرنوشت شاکری رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرین دشت در جلسه کمیته توسعه عدالت اجتماعی شهرستان زرین دشت گفت: با توجه به…

  مهاجرت برای اشتغال؛ زنگ خطر تشدید آسیب های اجتماعی زرین دشتReviewed by on Jan 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زرنوشت شاکری رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرین دشت در جلسه کمیته توسعه عدالت اجتماعی شهرستان زرین دشت گفت: با توجه به محرومیت شهر دبیران و وجود ظرفیت های انسانی و طبیعی می توان به تشکیل و مثمر ثمر واقع شدن این شرکت حتی تنها با آحاد مردمی همین شهرهم امیدوار بود .

   شاکری با بیان اینکه مهاجرت تعداد زیادی از افراد جویای کار شهر دبیران به شهرستان های همجوار زنگ خطری برای بروز و تشدید آسیب های اجتماعی است ،نقش شرکت های تعاونی بخصوص تعاونی توسعه و عمران را در بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مهم تلقی کرد.

   وی افزود: ارتباط نزدیک اعضای شورای اسلامی با آحاد مردم می تواند جهت ترغیب و تشویق آنها به انجام فعالیت های گروهی و اقتصادی تعیین کننده باشد.

  شاکری ضمن بیان ضرورت شناسایی پتانسیل های شهر دبیران از نمایندگان فرمانداری و بخشداران و رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خواست نسبت به تعیین سازوکار واگذاری معادن ثبت شده به اقشار بومی و شناسایی و ثبت معادن جدید همت گمارند.

  وی اضافه کرد: وقتی مردم یک شهر جهت رفع احتیاجات معیشتی خود مجبور به مهاجرتند واگذاری طرح های صنعتی و پیمانکاری همان شهر به اشخاص حقیقی و حقوقی غیر بومی امری متناقض و غیر منصفانه است.

  در پایان هریک از مدعوین به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و جلسه با تصویب مصوباتی در راستای تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران و همچنین برخی پروژه ها در صورت تشکیل شرکت تعاونی مزبور پرداختند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.