• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ایجاد اشتغال برای ۵۰ مینودشتی/ ۱۲ واحد مسکن مهر مینودشت به بهره برداری می رسد
  کد خبر : 1990603

  ایجاد اشتغال برای ۵۰ مینودشتی/ ۱۲ واحد مسکن مهر مینودشت به بهره برداری می رسد

  ایجاد اشتغال برای ۵۰ مینودشتی/ ۱۲ واحد مسکن مهر مینودشت به بهره برداری می رسدReviewed by on Jan 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاسرو؛ اسرافیل وزیری، فرماندار مینودشت در نشست خبری با گروه رسانه ای فجر گلستان گفت: بیش از ۳۸۰ برنامه در کمیته های ۱۷گانه ستاد…

  ایجاد اشتغال برای ۵۰ مینودشتی/ ۱۲ واحد مسکن مهر مینودشت به بهره برداری می رسدReviewed by on Jan 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاسرو؛ اسرافیل وزیری، فرماندار مینودشت در نشست خبری با گروه رسانه ای فجر گلستان گفت: بیش از ۳۸۰ برنامه در کمیته های ۱۷گانه ستاد دهه فجر شهرستان مینودشت پیش بینی شده که ۵۰ برنامه آن به صورت شاخص تعریف شدند.

  وی خدمات انقلاب اسلامی را بی نظیر خواند و تصریح کرد: اعتقاد ما بر این است که خدماتی که دولت ها ارائه بدهند در بحث استحکام تمامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به دولت ها محصور نمی شود.

  فرماندار مینودشت متذکر شد: تفاوت نظام مقدس جمهوری اسلامی با دیگر کشورها در همین است که تمامیت نظام برای ما مطرح است و مردم به رهبریت جامع و سکاندار واحد نظام اعتقاد دارند.

  رسانه های دشمن شاید اختلافات سیاسی را بزرگ کنند ولی همه ایران کنار هم هستند

  وزیری تصریح کرد: حضور مردم در صحنه های گوناگون بویژه در ۲۲ بهمن قابل تقدیر و گواه اعتقاد آنان به نظام است که همه ساله بیشتر از سال پیش می شود، دشمن نمی تواند این صحنه ها را ببیند، رسانه های خارجی شاید مسائل سیاسی را بزرگ کنند ولی حقیقت این است که همه اینها کنار یکدیگر هستند.

  وی تأکید کرد: شور و شوق انقلابی مانند روزهای نخست پیروزی انقلاب سرلوحه افعال ملت میهن اسلامی ما قرار دارد و این هیچگاه کمرنگ نشده و اگر دقت کنیم رسانه های خارجی نیز به این اعتراف کردند.

  خدمات جمهوری اسلامی با هیچ نظامی قابل مقایسه نیست

  فرماندار مینودشت خدمات انقلاب اسلامی را بی بدیل خواند و افزود: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی با هیچ نظام دیگری قابل مقایسه نیست و هنوز نیز انقلاب به فکر مردم در دورترین نقاط محروم است و به رغم مشکلات اقتصادی به آنها خدمت رسانی می کند.

  ایجاد اشتغال برای ۵۰ مینودشتی

  وزیری در همین راستا از افتتاح و کلنگ زنی ۱۱۲ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان مینودشت و بخش زیادی از روستاهای تابعه خبر داد و گفت: ۳۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان اعتبار برای طرح های عمرانی و اقتصادی دهه مبارک فجر هزینه شده است که از قِبَل آن برای ۵۰ نفر ایجاد اشتغال می شود.

  اعطای ۷۶۰ میلیون وام خوداشتغالی در مینودشت

   وی از جمله شاخص ترین پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر به آسفالت جاده جایگزین سد با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان، ایجاد جاده کشاورزی با آبیاری قطره ای با اعتبار یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و اعطای ۷۶۰ میلیون تومان تسهیلات وامی خوداشتغالی اشاره کرد.

  فرماندار مینودشت اضافه کرد: از میان ۱۱۲ طرحی که در دهه مبارک فجر به بهره برداری و کلنگ زنی می رسد ۶۲ طرح در بخش عمرانی هستند که اعتباری معادل ۳۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

  وزیری پروژه آبرسانی در مینودشت را از دیگر طرح های مهم برشمرد و متذکر شد: با افتتاح این پروژه مشکل بی آبی تا دو دهه آینده تضمین شده و این مشکل در روستاها رفع می شود.

  افتتاح ۱۲ مسکن مهر در مینودشت

  کانال کشی سطح شهر، کلنگ زنی آتش نشانی جدید، افتتاح گازرسانی در ۶ روستا با اعتباری معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان،  نوسازی مدارس و افتتاح ۱۲ واحد مسکن مهر از دیگر طرح های مهمی بودند که فرماندار مینودشت به آن ها اشاره کرد.

  وزیری گفت: از ابتدای دولت تا کنون بیش از ۷۰۰ مسکن مهر شهرستان را به بهره برداری رساندیم.

  وی همچنین در خصوص پروژه گازرسانی نیز ابراز کرد: جشن گازرسانی به روستاها بعد از ایام الله دهه مبارک فجر برگزار و روستای ساسنگ که در بحث گردشگری مطرح است نیز بعد از این دهه گازرسانی می شود.

  فرماندار مینودشت همچنین اجرای طرح هادی روستایی در ۷۶ روستا، احداث ۱۱ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، بتن ریزی معابر و پیاده روها با اعتبار ۳۶۰ میلیون تومان و ۱۲ مورد خط انتقال آب و زهکشی زمین های کشاورزی برای ۲۱۷ نفر کشاورز را نیز از دیگر برنامه های این شهرستان در دهه مبارک فجر برشمرد.

  وزیری بر لزوم پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و انتقال دستاوردهای نظام به نسل جدید تأکید کرد و متذکر شد: این دستاوردهای عظیم نظام است که دشمنان ما را مات و مبهوت کرده است، لذا طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید این ابهت را جهانی کرد و دستاوردها را برای نسل جدید برشمرد.

  قدر نعمت های نظام را بدانیم/ همه در یک کشتی نشستیم

  وی افزود: خدمات زیربنایی از قبیل گازرسانی و آبرسانی و برق کشی بعد از انقلاب اسلامی در اکثریت نقاط دورافتاده کشور انجام شد و امروز اگر اقدامی صورت می گیرد در جهت ترمیم است، پیش از پیروزی انقلاب اسلامی مردم حتی از کوچکترین نیازهای اساسی مانند خدمات بهداشتی و درمانی محروم بودند اما به برکت انقلاب این محرومیت ها رفع شد.

  فرماندار مینودشت خاطرنشان کرد: قدر نعمت های نظام را بدانیم و ببینیم که کجا بودیم و اکنون در کجا ایستاده ایم، امروز ایران اسلامی به نوعی خارج از مرزها را نیز مدیریت می کند و این اقتداری است که با خون های پاک شهدا به ثمر رسیده است.

  وزیری در پایان تصریح کرد: همه ما در یک کشتی نشستیم و در یک مسیر حرکت می کنیم و هدف مشترکی داریم پس بیاییم دست یکدیگر را بگیریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.