• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » افزایش ۳۹ درصدی تولید خودرو در کشور
  کد خبر : 1990357

  افزایش ۳۹ درصدی تولید خودرو در کشور

  یک میلیون و۸۷ هزارو ۹۵۸ دستگاه انواع خودرو از ابتدای امسال تا پایان دی ماه تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۹ درصد افزایش یافته است. به گزارش ایران ویج ، از مجموع این میزان تولید ، یک میلیون و ۱۲هزارو ۲۴۹ دستگاه خودروی سواری تولید شده است که در مقایسه با…

  ۱۴۶

  یک میلیون و۸۷ هزارو ۹۵۸ دستگاه انواع خودرو از ابتدای امسال تا پایان دی ماه تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳۹ درصد افزایش یافته است.

  به گزارش ایران ویج ، از مجموع این میزان تولید ، یک میلیون و ۱۲هزارو ۲۴۹ دستگاه خودروی سواری تولید شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال،۴۱.۲ درصد افزایش یافت.
  هم چنین ۶۳ هزارو ۸۶۲ دستگاه وانت، ۱۰هزار و ۲۱۳ دستگاه کامیون ، ۸۳۸ دستگاه اتوبوس، ۶۳۴ دستگاه مینی بوس دراین مدت تولید شد که به ترتیب ۱۳.۳ درصد، ۲۱.۵درصد ، ۳۹.۹ درصد و ۲۴.۳ درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
  ۱۳۷هزارو۸۵۱ دستگاه انواع خودرو نیز در دی ماه امسال تولید شد که در مقایسه با تولید ۱۰۰هزار ۲۴۹ دستگاه خودروی تولید شده پارسال،۳۷.۵ درصد افزایش یافت.
  براساس این گزارش ۱۳۰ هزارو ۴۶ دستگاه انواع خودروی سواری در دی ماه در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۲.۷ افزایش یافته است، این در حالی است که ۱۳۷هزار و۸۵۱ دستگاه خودروی سواری در دی ماه سال گذشته تولید شده است.
  هم چنین به ترتیب ۶ هزارو ۴۱ دستگاه وانت ، یک هزارو ۵۳۲ دستگاه کامیون ، ۹۸ دستگاه مینی بوس و ۱۳۴دستگاه اتوبوس به ترتیب با نرخ رشد منفی ۲۷.۵ درصد،۱۱۵.۲درصد ،۳۲۶ درصد و ۴۸۲.۶ درصد نسبت به دی ماه سال ۹۴ افزایش یافت.

  منبع: عصرخودرو
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.