• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » آقای نوبخت! ورود نمایندگان به موضوع حقوق‌های نجومی باعث پیگیری جدی و همه‌جانبه این موضوع شد
  کد خبر : 1990188

  آقای نوبخت! ورود نمایندگان به موضوع حقوق‌های نجومی باعث پیگیری جدی و همه‌جانبه این موضوع شد

    نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به ارتباطات برادر رئیس‌جمهور با دانیال‌زاده (بدهکار بزرگ بانکی) گفت: این موضوع باید در قوه قضائیه مورد رسیدگی قرار گیرد و هر رأیی که قوه قضائیه در ارتباط با این موضوع صادر کند ما تابع آن خواهیم بود. وی افزود: پیش از…

  ۱۰۱

   

  نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به ارتباطات برادر رئیس‌جمهور با دانیال‌زاده (بدهکار بزرگ بانکی) گفت: این موضوع باید در قوه قضائیه مورد رسیدگی قرار گیرد و هر رأیی که قوه قضائیه در ارتباط با این موضوع صادر کند ما تابع آن خواهیم بود.

  وی افزود: پیش از این نیز ۴۶ نفر از نمایندگان در تذکری از رئیس جمهور خواسته بودند تا برادر خود را برای رسیدگی به برخی اتهامات به قوه قضائیه معرفی کند.

  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر اینکه نیازی نیست نمایندگان به موضوع ارتباطات حسین فریدون با دانیال‌زاده ورود پیدا کنند، خاطرنشان کرد: اگر نمایندگان به این مسئله ورود پیدا نکنند مشکلات متعددی پیش خواهد آمد.

  قاضی‌پور در پایان گفت: پیش از این نیز پیگیری نمایندگان در بحث حقوق‌های نجومی باعث شد تا این موضوع به جد مورد رسیدگی قرار گیرد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.