• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بالا رفتن آمار بیکاری باعث افسردگی جوانان شده است/ نبود آب شرب وجاده روستایی باعث مهاجرت روستائیان به شهرها شده است
  کد خبر : 1989632

  بالا رفتن آمار بیکاری باعث افسردگی جوانان شده است/ نبود آب شرب وجاده روستایی باعث مهاجرت روستائیان به شهرها شده است

  بالا رفتن آمار بیکاری باعث افسردگی جوانان شده است/ نبود آب شرب وجاده روستایی باعث مهاجرت روستائیان به شهرها شده استReviewed by on Jan 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهگلان شیدا، در این جلسه نظری فرماندار دهگلان ضمن نگرانی از ادارات شهرستان گفت: اداراتی…

  بالا رفتن آمار بیکاری باعث افسردگی جوانان شده است/ نبود آب شرب وجاده روستایی باعث مهاجرت روستائیان به شهرها شده استReviewed by on Jan 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهگلان شیدا، در این جلسه نظری فرماندار دهگلان ضمن نگرانی از ادارات شهرستان گفت: اداراتی که دراین جلسات شرکت می کنند و هر جلسه یکنفر حضور می یابند  قطعا مصوبات اجرایی نمی شود و این جلسات هیچ نتیجه ای ندارد.

   نظری  از دستگاههای اجرایی شهرستان خواست که برای جلسات حساس  یک نفر را  طی نامه رسمی به فرمانداری اعلام کنند .

  وی با اشاره به سرقت احشام در روستاها گفت: حدود ۵۰ درصد روستاها شبگرد دارند وبعضی از روستاها که شبگرد ندارند به علت عدم همکاری کسانیست که دامدار نیستند.

   درادامه صالح مفاخری رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی دهگلان گفت: بالا رفتن آمار بیکاری در جوانان باعث افسردگی آنان شده است.

   وی افزود: متاسفانه بکار گیری در کارخانجات بصورت سلیقه ای صورت می گیرد وا فراد واجد شرایط بکار گیری نمی شوند که این مسئله باعث نگرانی جوانان شده است.

  مفاخری گفت: دو کارخانه (خرمدشت وسما) که مشکلات ندارند ودر حال حاضر بدون فعالیت  هستند وتعطیلی این کارخانجات باعث معوق اقساط بانکی آنان می شود.

  وی افزود: کارخانه( سما)  می تواند ۷۰ نفر را بکار گیری نماید که تنها  4 کارگر دارد وشرکت خرمدشت نیز قبلا ۶۰ کارگر داشته که درحال حاضر ۷ نفر مشغول کارند.

  درادامه فرماندار با اشاره به عدم ساماندهی دستفروشان در معابر  از شهردار خواست که مکانی برای ساماندهی دستفروشان در نظر گرفته شود.

   نظری با اشاره به نیازمندان داخل شهر گفت: بعضی از آنان نیازمند نبوده و برای کمک به ادارات مراجعه می کنند باید تدابیر بهتر جهت کمک به نیازمندان واقعی اندیشیده شود.

   وی افزود: باید با فرهنگ سازی و ترغیب خیرین برای اهداء کمک به موسسات خیریه (سخاوت  و ساریژ) این کمکها بهتر در اختیار نیازمندان قرا گیرد ونتیجه بهتری می دهد.

   درادامه خالدیان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دهگلان با اشاره به بحث دستفروشان داخل شهر گفت: اکثر آنان افراد نیازمند وتحت پوشش این نهاد هستند.

  وی افزود: اگر این افراد به این نهاد معرفی شوند با در اختیار داشتن تسهیلات می توانند برای خود ایجاد اشتغال کنند.

   
  فرماندار دهگلان درادامه گفت ادارات کمیته امداد ، شهرداری، تعاون روستایی ،فرمانداری وبخشداران با هماهنگی وهمکاری همدیگر مکانی درنقطه ای از شهر برای دستفرشان درنظر بگیرند.

   وی با اشاره به بحث مغازه داران و مشتریان که مدارک شناسایی برای خرید اجناس بعنوان ضمانت  نگه می دارند و باعث مشکل شده از ادارات ثبت احوال و صنعت ،معدن و تجارت خواست طی جلسها ی به این مشکل سرو سامان دهند.

  در پایان در بحث فضای مجازی ، حجاب وعفاف خواسته شدکه ادارات مسائل ومشکلات همراه با راه حل را  به فرمانداری ارائه دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.