• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی شهرداری تبریزبرای ورزش شهر/ حمایت از تیم ماشین سازی تداوم دارد
  کد خبر : 1989609

  هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی شهرداری تبریزبرای ورزش شهر/ حمایت از تیم ماشین سازی تداوم دارد

  هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی شهرداری تبریزبرای ورزش شهر/ حمایت از تیم ماشین سازی تداوم داردReviewed by on Jan 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی در مراسم رونمایی از سامانه پیامکی تبریز ۲۰۱۸ اظهار داشت: تیم ماشین‌سازی تبریز یکی از پنج…

  هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی شهرداری تبریزبرای ورزش شهر/ حمایت از تیم ماشین سازی تداوم داردReviewed by on Jan 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی در مراسم رونمایی از سامانه پیامکی تبریز ۲۰۱۸ اظهار داشت: تیم ماشین‌سازی تبریز یکی از پنج تیم قدیمی کشورمان است و حمایت شهرداری تبریز از آن پاسخگویی به مطالبات بخش بزرگی از شهروندان تبریز و هواداران فوتبال این شهر است که تداوم نیز خواهد داشت.

  شهردار تبریز گفت: ماشین‌سازی و تراکتورسازی تبریز سبب ایجاد امید و نشاط در جامعه هستند و شهرداری تبریز از این دو تیم در برهه‌های مختلف حمایت کرده و خواهد کرد اصولا هر جا احساس شود که ورود به آن باعث افزایش نشاط در بین شهروندان می شود از حمایت دریغ نمی‌کنیم.

  وی افزود: ابعاد زندگی شهری نسبت به گذشته تفاوت ماهوی داشته است و در زندگی امروزه به خصوص در شهرهای بزرگی نظیر تبریز مدیریت جزیره‌ای دیگر کارآیی نداشته و استقرار سیستم مدیریت واحد شهرى تنها راه توسعه پایدار شهرهاست.

  نجفی با اشاره به حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو اظهار داشت: حادثه پلاسکو هشداری به مسئولان است که تنها راه نجات شهرها و جلوگیری از تکرار حوادث مشابه مدیریت واحد شهری است، عدم وجود مدیریت واحد شهری باعث هدر رفت سرمایه ها و عدم استفاده کامل از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در شهرها می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه شهردارى خود را موظف به حمایت از ورزش مى‌داند، افزود: در حالی که تبریز با مشکلات و آسیب های اجتماعی متعدد در حال تهدید است، همه ما در قبال ایجاد شادابی و نشاط اجتماعی و سلامت شهروندان مسئولیت داریم و  با اراده ، تلاش و برنامه ریزى صحیح ، دستیابى به جامعه و شهروندان شاداب و بانشاط امکان‌پذیر است.

  شهردار تبریز افزود: ۲۰۱۸ فرصت معرفى و جهانى سازى تبریز است و این شهر کهن با داشتن سابقه بیش از ۴ هزار سال شهرنشینی، پتانسیل ایفاى نقش جهانى را دارد.

  شهردار تبریز با اشاره به اینکه عرصه فرهنگ و حمایت از آن رمز بقاى جامعه است اظهار داشت: یکی از اهداف اساسی دبیر خانه تبریز ۲۰۱۸ همراه ساختن شهروندان با این رویداد بزرگ است زیرا تحقق اهداف این رویداد تنها با همراهی شهروندان شدنی خواهد بود.

  گفتنی است در مراسم رونمایی از سامانه تبریز ۲۰۱۸ شهردار تبریز و مدیران شهرى و استانى حاضر در مراسم به عضویت این سامانه اس ام اسی در آمدند.

  مراسم رونمایی از سامانه پیامکی ۲۰۱۸ با حضور صادق نجفی شهردار، مرتضی آبدار مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی، سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش و باشگاه ماشین سازی تبریز، شریف‌نژاد مسئول دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ در شهرداری تبریز، شهردار منطقه ۹، جمعی از هواداران و بازیکنان تیم ماشین سازی و اهالی رسانه برگزار شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.