• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » واقعیتی تلخ از نا برابری ها اجتماعی در میزان پرداخت حقوق
  کد خبر : 1989517

  واقعیتی تلخ از نا برابری ها اجتماعی در میزان پرداخت حقوق

  واقعیتی تلخ از نا برابری ها اجتماعی در میزان پرداخت حقوقReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بجنا؛در کشوری که جوانان تحصیلکرده آن در پی یافتن شغلی با درآمدی متوسط هستند، تا بتوانند گره ای بزرگ از زندگی خود را باز کنند،…

  واقعیتی تلخ از نا برابری ها اجتماعی در میزان پرداخت حقوقReviewed by Aryan♥ on Jan 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بجنا؛در کشوری که جوانان تحصیلکرده آن در پی یافتن شغلی با درآمدی متوسط هستند، تا بتوانند گره ای بزرگ از زندگی خود را باز کنند، وجود دارند افرادی که خودرا تافته جدا بافته میدانند و  خارج از محدوده و مقررات و عرف جامعه، بیت المال را دولا پهنا به جیب می زنند و به ریش ما می خندند!! آری، هستند افرادی که داعیه دار پاک دستی و امانت داری از مال مردمند، ولی زیرمجموعه آنها، به اندازه ای که جیبهای گشادشان پر شود برای خود از خزانه پول برداشت میکنند.
  فاصله‌های دریافتی  زیاد مدیر با رده‌های پایین‌تر درحالی که اختلافی میان تحصیلات و استعداد آنها وجود ندارد، حس دلزدگی را میان افراد رده‌های میانی مردم به وجود می‌آورد زیرا آنها به‌خوبی می‌دانند که عمده کار و فعالیت و پیشبرد اهداف سازمانی توسط آنها اتفاق می‌افتد با این وجود مدیران از مواهب برخوردار می‌شوند.
  همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند :
  باید افراد خاطی در بحث حقوق های نجومی مجازات شوند، تنها عزل و برکناری مسئولان کافی نیست. نباید موضوع برداشت های غیر مجاز و حقوق های نجومی به فراموشی سپرده شود. لزوم پیگیری مسئولین نسبت به پرداخت های غیرمتعارف.

  هر نفس آواز فیش، می رسد از چپ و راست
  به که چه بیرون کِشند، این همه مو را ز ماست
  یادآور بیتی از اشعار مولوی
  هر نفس آواز عشق می‌رسد از چپ و راست
  ما به فلک می رویم، عزم تماشا که راست؟

  یادداشت : خانم باغچقی

  انتهای پیام /

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.