• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » جزئیات تماس تلفنی متهم مالی با نماینده مجلس/ مالامیر گفت که اگر برگردد مثل مهدی هاشمی دستگیرش می‌کنند
  کد خبر : 1989235

  جزئیات تماس تلفنی متهم مالی با نماینده مجلس/ مالامیر گفت که اگر برگردد مثل مهدی هاشمی دستگیرش می‌کنند

    سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه پیامکی از طرف شب دوست مالامیری ـ مالامیر ـ خطاب به ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد ارسال شده است، گفت: در آن پیامک توهینی به بنده نیز صورت گرفته بود. وی خاطرنشان کرد: پس از چندی با همان شماره پیامک به خود…

  ۳۹

   

  سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه پیامکی از طرف شب دوست مالامیری ـ مالامیر ـ خطاب به ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد ارسال شده است، گفت: در آن پیامک توهینی به بنده نیز صورت گرفته بود.

  وی خاطرنشان کرد: پس از چندی با همان شماره پیامک به خود من زنگ زد و از من پرسید شما چه شناختی از من داشتید که به من تهمت زدید؟ من یک ریال هم از دولت روحانی حقوق نگرفتم و تنها جرمم این است که از جریان اصلاحات دفاع کردم.

  ابطحی با اشاره به اینکه مالامیر روز گذشته در پیامکش نوشته بود که ۱۰ سال است که ساکن امارات است اما در تماس تلفنی اظهار داشت که این مدت ۱۳ سال است، گفت: به ایشان پاسخ دادم مگر شما مدعی نیستید که بی‌گناهید پس چرا به ایران نمی آیید؟ بیایید و چند روز مهمان خود من باشید.

  وی ادامه داد: مالامیر در جواب گفت که من به ایران نمی آیم چرا که اگر بیایم همچون مهدی هاشمی دستگیرم می‌کنند.

  نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: به ایشان خاطرنشان کردم اگر از امثال مهدی هاشمی دفاع می‌کنی که دیگر بحثی نیست اما اگر واقعا بی‌گناه هستید بیایید و از پرونده خود دفاع کنید.

  وی اضافه کرد: آقای مالامیر در تماس گفت جزوه‌ای را برایت ارسال می‌کنم آن را مطالعه کن که نام همه شرکت‌های تحت فعالیت من در آنها آمده است و پس از مطالعه به بانک مرکزی بگویید که نتیجه استعلام را اعلام کند.

  ابطحی با تصریح بر اینکه مالامیر در این تماس تلفنی تأکید کرد که ارتباط مالی با حسین فریدون ندارد، گفت: آقای مالامیر عنوان داشت که پیش از روی کار آمدن دولت آقای روحانی ۳۰۰ میلیارد تومان وام گرفته است که صد میلیارد آن را تاکنون پس داده است.

  وی اظهار داشت: من خطاب به ایشان گفتم من همه اسناد و مدارک تخلفات شما را دیده‌ام اما ایشان پاسخ داد این اسناد را ندیده‌ای و دروغ می‌گویی.

  نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: پس از تماس آقای مالامیر و من پیامکی از طرف «فاطمه مالامیر» برای من ارسال شد که مضمون آن این بود که به پدر من تهمت زده‌ای و من روز قیامت جلوی تو را می‌گیرم.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.