• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » انجام ۱۷۹۰ ماموریت توسط تکنسین‌‎های اورژانس آبادان
  کد خبر : 1988749

  انجام ۱۷۹۰ ماموریت توسط تکنسین‌‎های اورژانس آبادان

  انجام ۱۷۹۰ ماموریت توسط تکنسین‌‎های اورژانس آبادانReviewed by on Jan 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، شهرام مقام صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی برآوردهای صورت گرفته، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان در یک ماه گذشته بالغ بر یک‌هزار و ۷۹۰…

  انجام ۱۷۹۰ ماموریت توسط تکنسین‌‎های اورژانس آبادانReviewed by on Jan 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، شهرام مقام صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی برآوردهای صورت گرفته، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان در یک ماه گذشته بالغ بر یک‌هزار و ۷۹۰ مأموریت انجام داده‌اند.

  وی عنوان کرد: از این تعداد اعزام به محل حادثه، تعداد یک‌هزار و ۲۳۲ مأموریت انجام شده مربوط به شهرستان آبادان بوده است.

  رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: همچنین شهرستان خرمشهر با ۴۲۵ و شادگان با ۱۳۳ مأموریت مکان‌های بعدی را در برخورداری از این خدمات قرار گرفته‌اند.

   مقام یادآور شد: در مأموریت‌های غیر تصادفی در یک ماه گذشته بیش از ۶۶۵ مأموریت نیاز به اعزام به بیمارستان احساس شده و ۳۲۲ نفر نیز در محل توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان درمان شدند.

  وی خاطرنشان کرد: تعداد ۴۵۳ مأموریت تصادفی منجر به اعزام حادثه‌دیدگان به نزدیک‌ترین بیمارستان محل تصادف شده انجام پذیرفته و ۲۸ مورد نیز با انجام درمان در محل، مأموریت پایان یافته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.