• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اخبار خودرو » بدون مشکلات کارآفرینی بی معنا است/ ایجاد شغل پایدار برای ۷۰ نفر
  کد خبر : 1988522

  بدون مشکلات کارآفرینی بی معنا است/ ایجاد شغل پایدار برای ۷۰ نفر

  بدون مشکلات کارآفرینی بی معنا است/ ایجاد شغل پایدار برای ۷۰ نفرReviewed by Aryan♥ on Jan 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داستان های زیادی را شنیده ایم درمورد کارآفرینان و مشکلاتی که آن ها بر سر راهشان داشتند، آن ها با خیزی بلند و عزمی راسخ از…

  بدون مشکلات کارآفرینی بی معنا است/ ایجاد شغل پایدار برای ۷۰ نفرReviewed by Aryan♥ on Jan 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داستان های زیادی را شنیده ایم درمورد کارآفرینان و مشکلاتی که آن ها بر سر راهشان داشتند، آن ها با خیزی بلند و عزمی راسخ از شکست ها را پلی برای موفقیت ساختند و هرگز اجازه ندادند تا کوچکترین شکستی مانع حرکت آنان به سوی هدفشان باشد.

  محمد اسماعیل کاوه یکی از کارآفرینان موفق کشوری است که توانسته با پشت سر نهادن مشکلات و با توکل به خداوند متعال، با راه اندازی نمایندگی مجاز ایران خودرو برای  چندین اشتغال ایجاد کند.

  محمد اسماعیل کاوه «کارآفرین موفق کشوری» امروز در گفت و گو با ایجرود خبر،با بیان اینکه متولد روستای چسب از بخش ایجرود است، اظهار داشت: آغاز شروع به کار اینجانب اواخر سال  1362 بوده است.

  وی با اشاره به اینکه فعالیت او در زمینه های شغلی متعدد بوده است، افزود: «من در زمینه های شغلی متعدد که عمده آن خدمات خودرویی بود فعالیت داشتم که کارم را بصورت حرفه ای و در سال ۱۳۸۴ نمایندگی مجاز ایران خودرو را راه اندازی نموده و فعالیت جدی خود را تا به امروز ادامه داده ام».

  کارآفرین موفق کشوری با تاکید بر اینکه سرمایه اولیه هر فردی برای شروع کار در ابتدا اندیشه، انگیزه و مهمتر از همه کوشش و پشتکار آن فرد است، تصریح کرد: کوشش، تلاش مستمر و دعای خیر عامل اصلی موفقیت است.

  *رونق فضای کسب و کار با تلاش و پشتکار به دست می آید

  کاوه با تاکید بر اینکه در مبحث کار و پیشرفت مسلما مشکلات متعددی وجود دارد، اذعان کرد: اما به نظر بنده داشتن انگیزه و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف، مشکلات موجود را هموار می کند.

   وی خاطر نشان کرد: اگر عمری باقی باشد و خداوند متعال توفیق بدهد با توجه به شرایط موجود ایده های جدید راعملی می کنم.

  کارآفرین موفق کشوری با بیان اینکه پیشرفت و موفقیت هر انسانی در گرو تلاش، کوشش و همت مستمر او است،ابراز کرد: ترس از مشکلات روشی برای بزرگ کردن مشکلات بوده و در مقابل ترس ایمان است که باعث می شود خودتان را باور و فاتح میدان شوید.

  کاوه با تاکید بر اینکه کارآفرینی یعنی حل مشکلات و بدون مشکلات کارآفرینی معنا یی ندارد، افزود: در اغلب موارد موفقیت با جوهره صبر و شکیبایی حاصل می شود و  خود صبر می تواند انسان را ارتقاء دهد چرا که با صبر کار توسعه پیدا می کند.

  کارآفرین موفق کشوری با بیان اینکه در انجام کار اختصار، سرعت عمل و حرکت بسوی هدف بسیار مهم است، عنوان کرد: در مدت زمان کاری بنده تعداد زیادی بوده اند که در حال حاضر خودشان به شکر خدا مستقل شده اند و نیز در حال حاضر حدودا هفتاد نیروی کاری فعال مشغول بکار هستند.

  کاوه با تاکید بر اینکه علی رغم فراز و نشیبهای موجود در بازار کار توصیه به درایت و نوآوری می شود تا اینکه ما را به سوی فضای کسب و کار مناسب و پررونق و جدید سوق دهد، گفت: اگر کسی برای رسیدن به هدفی که دارد جدی باشد و برای آن تلاش کند قطعا به موفقیت می رسد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.