• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » قرارگیری ورزش در اولویت نگاه برنامه‌ریزی سال ۹۶ خلخال
  کد خبر : 1988403

  قرارگیری ورزش در اولویت نگاه برنامه‌ریزی سال ۹۶ خلخال

  قرارگیری ورزش در اولویت نگاه برنامه‌ریزی سال ۹۶ خلخالReviewed by on Jan 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فریدون بابایی صبح امروز در شورای ورزش شهرستان خلخال با تبریک موفقیت خلخال  اداره ورزش جوانان در ورزش همگانی در بین شهرستان‌های استان اردبیل اظهار کرد: فصل ورزش در اولویت نگاه…

  قرارگیری ورزش در اولویت نگاه برنامه‌ریزی سال ۹۶ خلخالReviewed by on Jan 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فریدون بابایی صبح امروز در شورای ورزش شهرستان خلخال با تبریک موفقیت خلخال  اداره ورزش جوانان در ورزش همگانی در بین شهرستان‌های استان اردبیل اظهار کرد: فصل ورزش در اولویت نگاه برنامه‌ریزی سال ۹۶ فرمانداری شهرستان خلخال بود.

  وی بخش ورزش در کنار حوزه جوانان را پراهمیت و بر لزوم توسعه ورزش شهرستان تاکید کرد و گفت: ادارات باید نقش خود در برگزاری جشنواره‌های ورزشی را ایفا کنند.

  فرماندار خلخال بیان کرد: در کمیته برنامه‌ریزی سال ۹۶ تلاش خواهیم کرد تا فصل ورزش تقویت و برنامه‌ریزی برای امورات ورزشی شهرستان بهتر از سال‌های گذشته باشد.

  در این جلسه رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل نیز قول مساعد برای پیگیری مشکلات ورزش شهرستان از طریق مجلس و اخذ ملاقات با وزیر ورزش جهت حل مشکلات چهره به چهره با حضور مسؤولان شهرستان خلخال و وزیر ورزش در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

  در این جلسه مرتضی تاج مهر رئیس هیأت ورزش همگانی استان اردبیل موفقیت هیأت همگانی شهرستان خلخال در بین شهرستان‌های استان اردبیل را تبریک و استعداد‌های ورزشی شهرستان خلخال را ستود و از زحمات مسئول اداره ورزش و رئیس هیأت ورزش همگانی شهرستان خلخال تقدیر کرد.

  معاون ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل نیز قول مساعد برای تامین اعتبار اجرای فستیوال ورزش‌های زمستانی را داد و گفت: ورزش نه تنها در حوزه استان بلکه در کشور نیز با مشکل اعتباری روبه‌رو است.

  محمدرضا برادران از تخصیص ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی تکمیل سالن‌های لمعه‌دشت و اندبیل بخش مرکزی خلخال  خبر داد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.