• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » ستاد ساماندهی امور جوانان در راستای حل مشکلات جوانان تلاش می کند
  کد خبر : 1988394

  ستاد ساماندهی امور جوانان در راستای حل مشکلات جوانان تلاش می کند

  ستاد ساماندهی امور جوانان در راستای حل مشکلات جوانان تلاش می کندReviewed by Aryan♥ on Jan 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رضا منصوری شامگاه روز دوشنبه چهارم بهمن ماه در ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سنندج گفت: در آیین نامه جدیدی که از طرف وزارت ورزش و جوانان…

  ستاد ساماندهی امور جوانان در راستای حل مشکلات جوانان تلاش می کندReviewed by Aryan♥ on Jan 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رضا منصوری شامگاه روز دوشنبه چهارم بهمن ماه در ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سنندج گفت: در آیین نامه جدیدی که از طرف وزارت ورزش و جوانان به به استان ها ابلاغ شده است بخشداران نیز به این جلسات اضافه شده اند.

  وی افزود: با پیشنهاد دبیر خانه این ستاد و تایید فرمانداری پنج از نفر از اساتید دانشگاهی، سه نفر از جوانان منتخب که سابقه آنان شناسایی شده و شهرداران به این ستاد اضافه شده اند.

  کارشناس امور جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان سنندج عنوان کرد: سه هزار و ۲۶۷ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سطح کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شده که برآیند و خروجی این جلسات ۱۰ مورد از آسیب ها و چالش های پیش روی جوانان اعم از افزایش سن ازدواج، اعتیاد، اشتغال، بیکاری،مشکلات فضای مجازی و آسیب های موجود در اجتماع شناسایی شده است.

  منصوری افزود: رویکرد این ستاد در شهرستان سنندج بر آن است که در راستای حل چالش ها و مشکلات موجود جوانان تلاش و آنان را حل کند.

  وی گفت: کمیته های ازدواج و خانواده، مشارکت اجتماعی، هویت، اشتغال، اوقات فراغت، فضای مجازی، و کمیته پیگیری مصوبات کمیته هایی هستند که در شهرستان سنندج شروع به کار می کنند.

  کارشناس امور جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان سنندج با اشاره به اینکه فعالیت اعضا و مدیر این کمیته ها با توجه به حیطه کاری دستگاه ها تعریف شده است، افزود: مدیریت کمیته ازدواج و خانواده را بر عهده کمیته امداد امام خمینی منطقه یک و دو گذاشته و بحث مشارکت خانواده به جمعیت هلال احمر واگذار شده است.

  منصوری افزود: همچنین پیگیری حوزه هویت و اشتغال به ترتیب بر عهده ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده شده است.

  وی گفت: پیگیری های حوزه آسیب های اجتماعی به بهزیستی و مدیریت فضای مجازی به سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شده است و همچنین ااره ورزش و جوانان مسئول پیگیری اجرای مصوبات جلسات است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.