• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اخبار خودرو » تجمع اعتراض آمیز رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز میرجاوه/ بی تدبیری دولت در مهار قیمت سوخت صدای رانندگان ترانزیت را درآورد
  کد خبر : 1988130

  تجمع اعتراض آمیز رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز میرجاوه/ بی تدبیری دولت در مهار قیمت سوخت صدای رانندگان ترانزیت را درآورد

  تجمع اعتراض آمیز رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز میرجاوه/ بی تدبیری دولت در مهار قیمت سوخت صدای رانندگان ترانزیت را درآوردReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری لادیز، دهها نفر از رانندگان خودروهای ترانزیت در اعتراض به افزایش قیمت…

  تجمع اعتراض آمیز رانندگان خودروهای ترانزیت در مرز میرجاوه/ بی تدبیری دولت در مهار قیمت سوخت صدای رانندگان ترانزیت را درآوردReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری لادیز، دهها نفر از رانندگان خودروهای ترانزیت در اعتراض به افزایش قیمت گازوییل در گمرک میرجاوه تجمع کردند.

  یکی از این رانندگان ترانزیت دراین باره به خبرنگار لادیز، اظهار کرد: قیمت گازوییل در گمرک میرجاوه در یکماه قبل هر لیتر هزار و ۳۰۰ تومان بود که این مبلغ از دیروز تا حالا ابتدا هزار و ۶۰۰ تومان و سپس به هزار و ۷۵۰ تومان افزایش یافته است.

  این راننده ادامه داد: بیشتر از یک و نیم میلیون پول گازوییل دادم با این هزینه سوخت چطور به سفر ادامه بدهم، بااین افزایش قیمت گازوییل، تمام کرایه ای که می گیریم صرف پرداخت هزینه سوخت مصرفی می شود، رانندگان پاکستانی از سهمیه ۵۰  لیتری گازوییل استفاده می کنند اما ما چنین سهمیه ای نداریم .

  راننده دیگری با بیان اینکه از گلستان آمدم، گفت: هزینه گازوییل به یکباره به هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است و پرداخت این هزینه برای رانندگان مقرون به صرفه نیست و باید کل کرایه دریافتی را بابت بهای سوخت خرج کنند، از طرفی دیگر بدون اطلاع رسانی، قیمت ها را افزایش داده اند و اکنون توان پرداخت قیمت سوخت را نداریم.

   

   

  یکی دیگر از رانندگان ترانزیت به خبرنگار ما بیان کرد: هزینه سوخت مصرفی خودروهای ترانزیت در یک ماه گذشته ۳ بار افزایش قیمت داشته و از لیتری هزار و ۳۰۰ به هزار و ۴۵۰ سپس به هزار و ۶۰۰ و اکنون به هزار و ۷۵۰ رسیده است و این نوسان قیمت باعث اعتراض رانندگان شده و اکنون ۱۵۰ راننده در اعتراض به این افزایش قیمت در مرز میرجاوه تجمع کردند.

  وی ادامه داد: ۳ شبانه روز در مرز میرجاوه هستیم اما هیچ یک از مسئولین به خواسته ما رسیدگی نمی کنند، هزینه هزار لیتر گازوییل چیزی حدود ۲ میلیون تومان می شود چطور باید این هزینه را پرداخت کنیم.

   

  این راننده با اشاره به اینکه محموله گاز را از مرز بیله سوار آذربایجان به سمت پاکستان حمل می کند افزود: کرایه این محموله چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که با افزایش قیمت گازوئیل، دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان این مبلغ آن فقط صرف گازوئیل می شود.
  راننده دیگری با بیان اینکه از مریوان آمدم گفت: قیمت هر لیتر گازوییل در مرز باشماق هزار و ۱۰۰ تومان است اما در اینجا باید لیتری هزار و ۷۵۰ برای یک لیتر گازوییل بپردازیم  هر روز قیمت ها را افزایش می دهند و هیچ کس جوابگوی رانندگان معترض نیست دولت باید جوابگوی رانندگان معترض به افزایش قیمت باشد.

   پایگاه خبری لادیز برای پیگیری این مشکل با مسئول شرکت ملی پخش فراورده های نفتی زاهدان تماس گرفت اما وی از مصاحبه سرباز زد و با بیان اینکه قیمت جهانی سوخت افزایش داشته است حاضر به پاسخگو بیشتر در این خصوص نشد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.