• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , حوادث » آمادگی برای پذیرش ۲۰۰ کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثر
  کد خبر : 1988033

  آمادگی برای پذیرش ۲۰۰ کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثر

  آمادگی برای پذیرش ۲۰۰ کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثرReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فارس فهمیه فیروزفر  با اشاره به تصمیمات مدیریت شهری در راستای حمایت از زنان کارگر حادثه پلاسکو اظهار کرد: این افراد می توانند به شهرداری محل زندگی خود مراجعه کنند و بعد…

  آمادگی برای پذیرش ۲۰۰ کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثرReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فارس فهمیه فیروزفر  با اشاره به تصمیمات مدیریت شهری در راستای حمایت از زنان کارگر حادثه پلاسکو اظهار کرد: این افراد می توانند به شهرداری محل زندگی خود مراجعه کنند و بعد از مشاوره با مسئولان امور زنان به مرکز کوثر نزدیک محل زندگی خود معرفی می شوند.

  وی افزود: برخی از خانم هایی که در ساختمان پلاسکو شاغل بوده اند، مشاغل خدماتی داشته اند که این مشاغل در سیستم ما تعریف نشده است. این افراد در صورت تمایل به فعالیت در مراکز کوثر می توانند با آموزش حرفه مورد نیاز وارد سیستم ستاد شوند و پس از آن از حمایت های لازم برای خود و فرزندانشان استفاده کنند.

  رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با تاکید بر اینکه مراکز کوثر تمامی مناطق ۲۲گانه ماموریت دارند تا خانم های کارگر حادثه پلاسکو را پذیرش کنند، تصریح کرد: ما آمادگی پذیرش ۲۰۰ نفر از این خانم ها را در مراکز داریم تا به این شکل معیشت خود و خانواده شان دچار مشکل نشود.

  فیروزفر در پایان گفت: از آن جا که حمایت های ما به شکل مالی نیست افرادی که تحت پوشش بهزیستی یا کمیته امداد باشند هم پذیرش می شوند. حتی اگر همسر آن ها شاغل باشد اما حقوقش کفاف زندگی را ندهد هم حمایت های ما برای فعالیت در مراکز کوثر قطع نمی شود. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.