• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ریشه کنی آسیب های جامعه با کار اجتماعی امکان پذیر است
  کد خبر : 1987946

  ریشه کنی آسیب های جامعه با کار اجتماعی امکان پذیر است

  ریشه کنی آسیب های جامعه با کار اجتماعی امکان پذیر استReviewed by on Jan 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ حسن کاظمی صبح امروز  در کارگاه آموزشی مشاوران و مددکاران کلانتری های انتظامی استان اظهار داشت: ناجا در کنار مأموریت ذاتی خود که مقابله با جرائم است رویکرد جامعه محوری…

  ریشه کنی آسیب های جامعه با کار اجتماعی امکان پذیر استReviewed by on Jan 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ حسن کاظمی صبح امروز  در کارگاه آموزشی مشاوران و مددکاران کلانتری های انتظامی استان اظهار داشت: ناجا در کنار مأموریت ذاتی خود که مقابله با جرائم است رویکرد جامعه محوری را با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی که منشأ بسیاری از جرایم است دنبال می کند.

  وی افزود: نیروی انتظامی با تأسیس و راه اندازی مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری ها توانسته است از قضایی شدن بسیاری از اختلافات جلوگیری و در همین راستا طی چند سال اخیر موفقیت های خوبی به دست آورد.

  جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام در ادامه به ضرورت کیفی سازی فعالیت های مددکاری در کلانتری ها، حوزه ها و بخش های انتظامی تاکید کرد و گفت: مددکاران اجتماعی در یک کلانتری می توانند با کار مشاوره ای اختلافات خانوادگی یک زوج جوان را به مسالمت خاتمه دهد و بار قضایی کلانتری ها را کاهش دهند.

  وی تصریح کرد:هنر مددکار این است که یک اختلاف خانوادگی را از بین برده و زندگی را به آن خانواده بازگرداند.

  سرهنگ کاظمی با اشاره به اینکه کار اجتماعی مسئله و آسیب ها را از ریشه حل می کند، گفت: تجربیات سال های اخیر نشان می دهد که کار مددکاری و مشاوره ای خیلی زیبنده تر و نتیجه بخش تر از حوزه خدمات پلیسی است.

  جانشین انتظامی استان ایلام در پایان با تاکید بر گسترش فعالیت های مشاوره ای و مددکاری در تمام کلانتری ها، حوزه ها و بخش های انتظامی استان ، گفت: در صددیم سهمیه های لازم برای استخدام و بکارگیری مشاوران در کلانتری ها و رده های اجتماعی پلیس استان را از ناجا اخذ کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.