• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » توضیح وزارت بهداشت در مورد ممنوعیت فعالیت بیمارستان‌ها با تأمین اجتماعی
  کد خبر : 1987505

  توضیح وزارت بهداشت در مورد ممنوعیت فعالیت بیمارستان‌ها با تأمین اجتماعی

  توضیح وزارت بهداشت در مورد ممنوعیت فعالیت بیمارستان‌ها با تأمین اجتماعیReviewed by on Jan 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، ایرج حریرچی در نشست خبری در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بر اساس گزارشات واصله وزیر بهداشت دستور داده برخی بیمارستان‌ها همچون بیمارستان امام…

  توضیح وزارت بهداشت در مورد ممنوعیت فعالیت بیمارستان‌ها با تأمین اجتماعیReviewed by on Jan 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، ایرج حریرچی در نشست خبری در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بر اساس گزارشات واصله وزیر بهداشت دستور داده برخی بیمارستان‌ها همچون بیمارستان امام حسین(ع) با تأمین اجتماعی قطع همکاری کنند، اظهار داشت: به‌هیچ‌وجه وزیر بهداشت چنین دستوری نداده و شخص وزیر بهداشت و ستاد این وزارتخانه را سعی نکنید درگیر این قضیه کنید.

  وی افزود: البته برخی از بیمارستان‌ها در سطح استان‌ها به دلیل اینکه در تأمین دارو و ملزومات مصرفی با توجه به تأخیر پرداخت‌های بیمه دچار مشکل شده‌اند، مسائلی پیش آمد.

  سخنگوی وزارت بهداشت گفت: البته این موضوع به این منظور نبوده است که بیمار تأمین اجتماعی را نپذیرفته‌اند، بلکه گفته‌اند بیمار تأمین اجتماعی از بیمارستان ملکی تأمین اجتماعی استفاده کند، البته این در موارد غیراورژانس بوده و اورژانس طبق روال سابق بیماران آن پذیرفته‌اند، همچنین در موارد غیراورژانسی اعلام شده که شما پرداختی را اینجا انجام دهید و بعد دریافتی را از سازمان بیمه‌گر انجام دهید.

  حریرچی گفت: در اصفهان این مشکل پیش آمد که با وساطت استاندار این موضوع حل شد، البته باید توجه داشت که بیمارستان‌ها باید بتوانند ملزومات مصرفی و اجناس موردنیاز خود را تأمین کنند و تأخیر در پرداخت بیمه‌ها سبب بروز مشکل می‌شود.

  وی تصریح کرد: شنبه صبح قرار شد که در اصفهان این عقب‌ماندگی‌ها جبران شود و پرداخت‌ها مطابق قانون که ۶۰ درصد هنگام تحویل اسناد است، انجام گیرد.

  سخنگوی وزارت بهداشت افزود: امیدواریم در جاهای دیگر جنین شرایطی پیش نیاید که مسئولان مجبور شوند برای تأمین دارو و ملزومات مصرفی تمهیدات لازم را بیندیشند، البته در جلساتی در سطوح بالا تصمیماتی در حال اتخاذ است تا این مشکل حل شود.

  حریرچی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه در حادثه پلاسکو به امدادگران و نیروهای آتش‌نشانی ماسک‌های استاندارد ارائه نشده است، خاطرنشان کرد: امدادگران و همه نیروهایی که آنجا بودند، خودشان ماسک‌های پیشرفته و مناسب داشته و جزو وسایل کاری آنها بوده است و افرادی که خارج از روال افراد تعریف‌شده فعالیت می‌کردند نیز ماسک استاندارد N95 توزیع شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.