• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » «منصور هادی» باعث و بانی تاراج ثروت یمن توسط امارات و عربستان است
  کد خبر : 1987434

  «منصور هادی» باعث و بانی تاراج ثروت یمن توسط امارات و عربستان است

  «منصور هادی» باعث و بانی تاراج ثروت یمن توسط امارات و عربستان استReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating: «حاکم خالد الزیدی»، عضو پارلمان یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا خسارات اقتصادی و سیاسی که رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن بر این کشور تحمیل کرد را غیرقابل شمارش خواند. وی تاکید…

  «منصور هادی» باعث و بانی تاراج ثروت یمن توسط امارات و عربستان استReviewed by Aryan♥ on Jan 23Rating:

  «حاکم خالد الزیدی»، عضو پارلمان یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا خسارات اقتصادی و سیاسی که رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن بر این کشور تحمیل کرد را غیرقابل شمارش خواند.

  وی تاکید کرد: عبد ربه منصور هادی فرصت قاچاق ثروت های یمن و اموال این کشور را برای عربستان و امارات را فراهم کرد.

  الزیدی با بیان اینکه منصور هادی همچنان به نفع کشورهای عربی در یمن کار می کند، افزود: نیروهای امنیتی یمن باید این مزدور را دستگیر و او را به دیوان عالی یمن تحویل بدهند.

  نماینده یمنی با بیان اینکه پول های عربستان، مزدوران منصور هادی را در یمن زیاد افزایش داده گفت: جنوب یمن از دست این مزدوران سعودی ناایمن است و تروریست های وابسته به منصور هادی امنیت و اقتصاد جنوب یمن را نابود کرده اند.

  الزیدی با اشاره به افزایش روز افزون فعالیت گروه های تروریستی در جنوب یمن گفت: ائتلاف سعودی پس از تلفات سنگینی که در نیرو و تجهیزات خود از سوی ارتش و کمیته های مردمی یمن متحمل شده دست به مسلح کردن عناصر القاعده و بکارگیری صدها نفر از گروه های مختلف مسلح برای ادامه جنگ زده است.

  وی افزود: ائتلاف دشمن سعودی پادگان هایی را برای آموزش صدها نفر از اهالی جنوب یمن در داخل و خارج این کشور احداث کرده و این نیروها را پس از آموزش به صحنه نبرد در صحرای میدی، نجران، جیزان تا سواحل غربی یمن می فرستد.

  عضو پارلمان یمن با اشاره به بالا گرفتن اختلافات بین گروه های مسلح هوادار ائتلاف سعودی در عدن، الجوف، مأرب، حضرموت، تعز و دیگر مناطق جنوب یمن، افزود: برخی از این گروه ها وابسته به منصور هادی و برخی دیگر سلفی یا اخوانی هستند و منشا این اختلافات بر سر قدرت و نفت این منطقه است.

  الزیدی با بیان اینکه پس از خروج ارتش و کمیته های مردمی از جنوب یمن، ناامنی بر این منطقه سایه افکنده افزود: دولت مستعفی منصور هادی نتوانسته خود را به عنوان حکومتی در مناطق جنوبی و شرقی که خارج از سیطره ارتش و کمیته های مردمی است، نشان بدهد و حکومت ادعایی منصور هادی سیطره خود را حتی بر شهر عدن که بخشی از آن تحت سلطه گروه های مسلح است، از دست داده است.

  عضو پارلمان یمن گفت: همچنین از عدن تا أبین و حضرموت پادگان هایی متعلق به القاعده، داعش و گروه های دیگر تروریستی به سفارش ائتلاف سعودی تاسیس شده است.

  وی افزود: حضور گروه های مسلح در جنوب یمن تحت عناوین مختلف که در خلا کامل نهادهای دولتی جایگزین یک حکومت واقعی و قانونی شده اند موجب شده که این مناطق روزانه عرصه درگیری های مسلحانه باشد و این علاوه بر ترورهای روزمره ای است که توسط القاعده و داعش انجام می شود.

  الزیدی گفت: حکومت ادعایی منصور هادی در حالی ادعای سیطره بر ۸۰ درصد کشور یمن را می کند که حتی عدن هم که مقر آن محسوب می شود بین عناصر مسلح جنبش حراک جنوبی و گروه های سلفی سیاسی به رهبری هانی بن یربک، وزیر مشاور دولت منصور هادی تقسیم شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.