• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » نباید در مقابل دشمن بیدار خود را به خواب زد/خیانت به ملت با خوش باوری دولت به دشمن خونین
  کد خبر : 1986658

  نباید در مقابل دشمن بیدار خود را به خواب زد/خیانت به ملت با خوش باوری دولت به دشمن خونین

  نباید در مقابل دشمن بیدار خود را به خواب زد/خیانت به ملت با خوش باوری دولت به دشمن خونینReviewed by Aryan♥ on Jan 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار ۸دی، در خصوص برجام و دستاوردهای آن پس از گذشت یکسال اظهار…

  نباید در مقابل دشمن بیدار خود را به خواب زد/خیانت به ملت با خوش باوری دولت به دشمن خونینReviewed by Aryan♥ on Jan 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار ۸دی، در خصوص برجام و دستاوردهای آن پس از گذشت یکسال اظهار داشت: برجام توافقی بود که کل نظام با همه ی ضعف ها و قدرت هایی که داشت آن را سپری کرده است.

  وی به منویات مقام معظم رهبری نسبت به برجام اشاره داشت و افزود: مقام معظم رهبری به عنوان کسی که سیاست های کل نظام را تعیین می کند عنوان فرمودند که ما به آمریکا اعتماد نداریم.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به ظن و نیت دولت برای پیشبرد اهداف برجام اشاره داشت و گفت: حالا برخی از آقایان خوش خیال بودند حتی شعار هایی را هم می داند و کسی که مخالف برجام بود می گفتند که مخالفان نمی خواهند مردم رنگ آسایش را ببینند.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت پس از گذشت یکسال متوجه غیر قابل اعتماد بودن دشمن شده است، اظهار کرد: در روزهای نخست برجام تبلیغات سرسام آوری کردند و اکنون خودشان پاسخ تبلیغات خودشان را می دهند و عنوان می کنند که آمریکایی ها بدعهدند و به تعهدات خود عمل نمی کنند.

  کوچکی نژاد با اعلام اینکه دنیا هم با بدعهدی آمریکا همگام است، ادامه داد: در چند روز قبل هم که در مجمع جهانی حضور داشتند و نشست مشترکی که برگزار کردند آنها مدعی شدند که آمریکایی ها تخلفی نکرده اند با اینکه بر همه دنیا آشکار بود که تخلفاتشان بسیار زیاد است.

  وی با اشاره به رفتار ضد ایرانی اوباما در چند روز گذشته افزود: رئیس جمهوری آمریکا نیز در اواخر حضور خود در کاخ سفید وضعیت اضطراری نسبت به ایران اعلام کرد و باز هم این وضعیت برای ایران تمدید شد تا مورد خط تهاجم آمریکا قرار بگیرد.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید از دسیسه های آمریکا غافل شد، بیان داشت: متاسفانه آقایان با آمدن یک یا دو هواپیما به کشور در بوق و کرنا می کنند و جشن می گیرند باید دید که آمریکایی ها در جاهای دیگر چه جنایاتی را نسبت به کشور ما در حال انجام دادن هستند.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه پس از گذش یکسال چیزی عاید ایران نشده است، مطرح کرد: من معتقدم اگر این توافق به وضعیت مطلوب می رسد ما حمایت می کردیم و وظیفه ما بود تا به تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران کمک کنیم اما با خوش باوری به دشمنان خونین جز خیانت چیزی عاید ملت ایران نشده است.

  کوچکی نژاد با اشاره به اینکه ما نباید اینقدر خوش باور باشیم و خودمان را در مقابل دشمنی که بیدار است به خواب بزنیم و این بیداری دشمن ممکن است در جاهای دیگر هم خدای نکرده به منافع مردم آسیب برساند، گفت: در جهت حفظ منافع مردم نیاز است که تذکراتی را به مسئولین کشور داشته باشیم و دوستانی که به حرارتی اعلام می کنند در بخش برجام ما پیروز شده ایم تلنگری زد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.