• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اخبار خودرو » حادثه روستای ام الحیران در زیر گرفتن نظامیان صهیونیست عمدی نبوده است/ ابو القیعان در اثر ۲۰ دقیقه خونریزی خفیف به شهادت رسیده است
  کد خبر : 1985702

  حادثه روستای ام الحیران در زیر گرفتن نظامیان صهیونیست عمدی نبوده است/ ابو القیعان در اثر ۲۰ دقیقه خونریزی خفیف به شهادت رسیده است

  حادثه روستای ام الحیران در زیر گرفتن نظامیان صهیونیست عمدی نبوده است/ ابو القیعان در اثر ۲۰ دقیقه خونریزی خفیف به شهادت رسیده استReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  هرمز؛ گزارش پزشکی رژیم صهیونیستی بیانگر شرایط متفاوتی از نحوه شهادت یعقوب…

  حادثه روستای ام الحیران در زیر گرفتن نظامیان صهیونیست عمدی نبوده است/ ابو القیعان در اثر ۲۰ دقیقه خونریزی خفیف به شهادت رسیده استReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  هرمز؛ گزارش پزشکی رژیم صهیونیستی بیانگر شرایط متفاوتی از نحوه شهادت یعقوب ابو قیعان است. پلیس رژیم صهیونیستی این شهید فلسطینی را به اقدام برای زیر گرفتن نیرو هایش، هنگام تخریب منازل فلسطینیان در روستای ام الحیران متهم کرده است.

   

  گزارش پزشکی این رژیم تاکید دارد که یعقوب ابو قیعان به دنبال ۲۰ دقیقه خونریزی خفیف به شهادت رسیده است.

   

  این گزارش می افزاید برخورد گلوله به زانوی وی سبب شده که پایش با فشار روی پدال گاز بلغزد و ماشین به سوی نظامیان صهیونیست منحرف شود.

   

  گزارش پزشکی رژیم صهیونیستی حاکی از آن است که شهادت یعقوب ابو قیعان در نتیجه ۲۰ دقیقه خونریزی خفیف،پس از شلیک گلوله به سینه اش بوده است.

  این گزارش که اولین بار کانال ۱۰ رژیم صهیونیستی از آن پرده برداشت، تاکید می کند: اگر این فلسطینی به موقع تحت درمان قرار می گرفت و توسط نظامیان، برای چند ساعت نگه داشته نمی شد، ممکن بود زنده بماند.

  این گزارش می افزاید: گلوله اول به زانوی ابو القیعان برخورد کرده که منجر شده وی کنترل خود را از دست دهد و بی اختیار به به پدال گاز فشار بیاورد و در نتیجه خودرو با سرعت زیاد به سمت نظامیان صهیونیست منحرف شده است. این گزارش با روایت پلیس از حادثه تناقض دارد.

  پیش از این گزارش، رسانه های صهیونیستی اعلام کرده بودند که شهید ابو القیعان در اثر برخورد دو گلوله پلیس به شهادت رسیده است. گلوله اول به زانو و گلوله دوم به یک از رگ های اصلی قلب وی برخورد کرده است.

  برخی از سایت های رسانه ای فلسطین به نقل از شهود عینی نیز گزارش داده بودند که نظامیان صهیونیست، این شهید را در حالی که مجروح بود، از خودرو بیرون آوردند و یکی از آن ها برای اطمینان از کشته شدن وی به او شلیک کرده است.

  مادر این شهید فلسطینی به شبکه المیادین گفته بود: نیرو های اشغالگر در حالی به فرزندش شلیک کردند که داشت از خودرو خارج می شد.

  منبع: المیادین

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.