• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » از شدت آفتاب برجام گرمایی احساس نشد/عینک برجام هم کارساز نیست
  کد خبر : 1985649

  از شدت آفتاب برجام گرمایی احساس نشد/عینک برجام هم کارساز نیست

  از شدت آفتاب برجام گرمایی احساس نشد/عینک برجام هم کارساز نیستReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "دانشجونیوز" ،قریب به چهار سال تمام شنیدیم و ندیدیم! یکسال از آفتاب روشن برجام و گشایش بی حد و نصاب شنیدیم و گرمایی ندیدیم!…

  از شدت آفتاب برجام گرمایی احساس نشد/عینک برجام هم کارساز نیستReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "دانشجونیوز" ،قریب به چهار سال تمام شنیدیم و ندیدیم!

  یکسال از آفتاب روشن برجام و گشایش بی حد و نصاب شنیدیم و گرمایی ندیدیم!

  به دنباله آن، چهار سال استعداد مملکت را تعطلیل کردید، هواپیماهایی با هزینه های هنگفت وارد کشور کرده و اقتصاد مقاومتی را همچون شعارهایی که این چهار سال سر دادید در نطفه خفه کردید.

  کارخانه های تولیدی را از رونق انداختید و دم از رونق اقتصادی زدید، رکود تحریم ها را جار زدید و ما فقط شنیدیم و جز سراب سیاست چیزی ندیدیم.

  چهار سال گفتیم و نشنیدید!

  اخطارهای و نصایح دلسوزانه را به بی سوادی و بزدلی تفسیر کردید.

  دم از اسلام رحمانی و روابط جهانی زدید، دین را بهانه کرده و با دشمن دین بر سر یک میز نشسته مذاکراه کرده و بزم عیش و نوش راه انداختید! لب ساحل قدم زده و سرمایه ملت را خرج سفرهای میلیاردی خود کردید، اعتراض کردیم و مارا بی شناسنامه و تازه به دوران رسیده خطاب نمودید.

  از صد روز وعده داده شده و ثمره های صدتایی برجام تان پرسیدیم و ما را ضد صلح و مخالف روابط مسالمت آمیز خواندید!

  قلب راکتورهای هسته ای را بتن ریختید، دیپلماسی خنده را بر دیپلماسی سیاست برتری دادید و با قهقه منافع ملی را دو دستی تقدیم دشمن کرده و باز هم از منافع "هیـــــــچ" برجام دفاع کردید.

  برجامی که جز شومی و خواری سرانجامی نداشته است!

  برجامی که عزت و اقتدار یک ملت را نشانه رفت تا جایی که یک عده بزدل وابسته به رژیم نحس اسرائیل، پیروزمندانه و فاتحانه از توقف هسته ای و پیشرفتی ایران آنهم بدون فرستادن یک سرباز به میدان و حتی بدون شلیک یک گلوله کُری خواندند!

  صدالبته توافقی که نافش با بی برکتی بریده شده بود، یک درس عبرتی برای آیندگان خواهد شد و خواهند دانست که "برجام" ثمره و نتیجه اعتماد به آمریکاست.

  این اتمام حجتی برای آیندگان است که راه رفته امروز و تجربه های تلخ تجربه شده را درس عبرت بگیرند و دوباره به خطا نروند.

  و این هم درسی شد برای آن عده ای که شهرتِ نام را به یدک کشیده و در منصب نماینده ملت و دولت بر کرسی ریاست لم می دهند تا بدانند دولتی که با وعده های تبلیغاتی عمل نشده بنا شود، در تاریخ آبرویی ندارد و دوام چهار ساله اش هم فرای معجزه است.

  این خشت از اول کج نهاده شده و تا به آخر کج می رود ولی ملت ایران ثابت خواهند کرد، دیوار کج را باید فرو بریزند چراکه اگر چنین نکنند، روزی این دیوار بر سر خودشان آوار خواهد شد.

  پریوش اسلام فر

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.