• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » آزادسازی الباب در دستور کار ارتش سوریه/ ترکیه توسط مسکو راستی‌آزمایی می‌شود
  کد خبر : 1985557

  آزادسازی الباب در دستور کار ارتش سوریه/ ترکیه توسط مسکو راستی‌آزمایی می‌شود

  آزادسازی الباب در دستور کار ارتش سوریه/ ترکیه توسط مسکو راستی‌آزمایی می‌شودReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating: «مهند الحاج» فرمانده گردان البعث حلب و عضو پارلمان سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این کشور در خصوص اولین عملیات مشترک ترکیه با روسیه در شرق حلب اظهار داشت: مشارکت ترکیه با نیروی هوایی…

  آزادسازی الباب در دستور کار ارتش سوریه/ ترکیه توسط مسکو راستی‌آزمایی می‌شودReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating:

  «مهند الحاج» فرمانده گردان البعث حلب و عضو پارلمان سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این کشور در خصوص اولین عملیات مشترک ترکیه با روسیه در شرق حلب اظهار داشت: مشارکت ترکیه با نیروی هوایی روسیه در عملیات نظامی گسترده در منطقه الباب در راستای تلاش ترکیه برای بهبود چهره مخدوشی است که از خود طی سال ها حمایت از تروریسم در سوریه درست کرده است.

  وی افزود: ترکیه فهمیده است که در پی شکست تروریست ها برابر ضربات مهلک ارتش سوریه و متحدانش عمر تروریسم در سوریه رو به پایان است بخصوص که آزادی شهر حلب از چنگ تروریست ها نقشه تروریستی ترکیه در سوریه را نابود کرد.

  الحاج گفت: هم اینک ترکیه در برابر جامعه بین المللی و ملت خود به عنوان حامی اصلی تروریسم در سوریه شناخته شده از همین رو مجبور شد که گروه های مسلح تحت حمایت خود را به مذاکره با دولت سوریه در آستانه سوق بدهد.

  عضو پارلمان سوریه گفت: هراس اردوغان از برگشت تیر حمایت از تروریسم به سمت ترکیه موجب شده بارها ارتش این کشور برای ورود به شهر الباب تلاش کند تا منطقه ای در شمال سوریه که از اعزاز تا الباب کشیده شود درست شود و با محاصره تروریست ها در آنجا مانع بازگشتشان به ترکیه شود.

  وی افزود: روسیه تلاش می کند با شرکت دادن ترکیه در عملیات ضد داعش در الباب جدیت این کشور را امتحان کرده و تا حد امکان با خطرش برای سوریه مقابله کند.

  الحاج گفت: مشارکت در عملیات الباب به نظام ترکیه فرصت نمایاندن چهره خود به عنوان یک مبارز با تروریسم می دهد تا بدین ترتیب حضور خود در سوریه را که ادامه آن حتی برای قشر زیادی از مردم ترکیه قابل قبول نبود، حفظ کند.

  عضو پارلمان سوریه عملیات پاکسازی الباب را مساله ای قطعی خواند و گفت: مشخص شدن ساعت آغاز آن به دست فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح است که به نیروها دستور پیشروی زمینی را می دهد.

  الحاج در پایان سخنان خود تاکید کرد: ارتش سوریه و متحدانش شامل ایران و روسیه از پاکسازی وجبی از خاک سوریه صرف نظر نمی کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.