• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , حوادث » اولویت اکنون و سدهایی از جنس حرف و حدیث
  کد خبر : 1985295

  اولویت اکنون و سدهایی از جنس حرف و حدیث

  اولویت اکنون و سدهایی از جنس حرف و حدیثReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قابوس نامه، برخی از هر موقعیتی برای بالا رفتن از نردبان استفاده می کنند و سعی دارند با ضمیمه کردن خود به وقایع، بالا بروند. عده…

  اولویت اکنون و سدهایی از جنس حرف و حدیثReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قابوس نامه، برخی از هر موقعیتی برای بالا رفتن از نردبان استفاده می کنند و سعی دارند با ضمیمه کردن خود به وقایع، بالا بروند.

  عده ای هم با آوردن چرایی وچگونگی در همان مرحله اول و نگاه مهندسانه به موضوع در پی مطرح کردن آن هستند که  چه چیز سبب شده تا این واقعه رخ دهد؟ و تلاش می کنند آنی و در همان لحظه  فرهنگ سازی کنند، بله اینها مهم است و نباید فراموش کرد ولی در حال حاضر قطعا اولویت نیست.

  آنچه اولویت است آن اقدام مجاهدانه آتشنشانی است که در آتش فرو رفت و جان خود را فدا کرد و رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تاکید کردند و در مرحلۀ بعد پیگیریِ سبب و علت آن باید مد نظر قرار بگیرد.

  برخی متاسفانه سریع وارد مرحلۀ دوم شدند و با تحلیل های خود نگاه به نجات،فداکاری و جانفشانی آتشنشانهایی که جان خود را از دست داده و مجروح شده اند را ناخودآگاه و یا خودآگاه به حاشیه برده اند و مصداق بارز دامن زدن به این حرف و حدیث های هستند.

  حال در ابتدای امر نیاز است که با حرکت رسانه ای از اقدام بزرگ آتشنشان ها یاد شود و آنچه امروز نباید رسانه ها فراموش کنند بزرگی فداکاری آنهاست که هر چه گفته شود کم است.

  نگاه دوباره به پیام رهبری هم در این مسئله ملموس است که در انتهای آن مطرح می کنند که "مسئولین حرف و حدیث ها را کنار بگذارند."

  متاسفانه عده ای از هر مسئله ای پتکی می سازند تا بر سر بقیه فرود بیاورند، آنچه بارز و شاخص این ماجراست  مجاهدت و تلاش های آتش نشانهایی است که با عشق در میان شعله های آتش فرو رفتند.

  رهبرمعظم انقلاب بی تردید جزء افرادی است که پیامهایشان در وسعت بیشمار رسانه های خارجی و داخلی دست به دست می شود وهر پیام محتوا و تحولی نو در بدنه ایجاد می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.