• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید » برخورد با جرائم خشن در رأس اقدامات دستگاه قضایی است
  کد خبر : 1985205

  برخورد با جرائم خشن در رأس اقدامات دستگاه قضایی است

  برخورد با جرائم خشن در رأس اقدامات دستگاه قضایی استReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating: سعید احمد زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به افزایش سطح عمومی اطلاعات مردم در سطح شهرستان و فعالیت گسترده‌ی نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و برخورد قاطع دستگاه قضایی با موارد ناامنی به‌ویژه جرایم خشن،…

  برخورد با جرائم خشن در رأس اقدامات دستگاه قضایی استReviewed by Aryan♥ on Jan 21Rating:

  سعید احمد زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به افزایش سطح عمومی اطلاعات مردم در سطح شهرستان و فعالیت گسترده‌ی نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و برخورد قاطع دستگاه قضایی با موارد ناامنی به‌ویژه جرایم خشن، شاهد رشد فزاینده و احساس امنیت مطلوب در سطح شهرستان آبیک هستیم.

  وی ادامه داد: ایجاد امنیت در جامعه ما از شاخصه های بالایی برخوردار است به طوری که گاهی حتی یک موضوع کوچک در فضای جامعه ما مورد توجه قرار می گیرد که نشان می دهد جامعه به لحاظ امنیت بالا، نسبت به جرائم کوچک نیز حساس است.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک اضافه کرد: این حساسیت در دستگاه قضا نیز با جدیت وجود دارد از این رو حوادث مسائل مختلف در سطح شهرستان را با جدیت و دقت رصد کرده و مراقبت می کنیم.

  وی افزود: از این رو ایجاد امنیت برای مردم و ناامن کردن جامعه برای مجرمان اصلی است که به جدیت دنبال می شود از این رو برخورد با جرائم خشن در رأس اقدامات دستگاه قضایی است.

  احمدزاده عنوان کرد: البته مردم نیز برای استمرار امنیت تلاش هایی داشته باشند که مهترین آن توجه به هشدارهای پلیسی و امنیتی است چراکه راهکار پیشگیری مهمترین راهکار برای حل مشکلات است.

  وی تصریح کرد: اگر توصیه ها پلیس و هشدارهای مسئولان قضایی در مراودات اجتماعی و انجام امور اقتصادی و معاملات و روابط مختلف افراد مورد توجه قرار گیرد، بسیاری از مشکلات در میان افراد پیش نیامده و نگرانی و خلل های آرامشی برای افراد در زندگی پیش نمی آید.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک توضیح داد: امروز باید با توجه به افزایش تبادلات و ارتباطات اجتماعی و اقتصادی بین افراد؛ لازم است سطح آگاهی های مردم برای کاهش آسیب های ناشی از این ناآگاهی ها، افزایش یابد چراکه بخش عمده ای از مشکلات افراد در تشکیل پرونده های قضایی ناشی از نقصان در دانسته های حقوقی و اجتماعی است.

  وی یادآورشد: افراد در مشاغل مختلف باید بیاموزند که برای حضور در عرصه های مختلف اجتماعی، نیازمند اطلاعات و آگاهی های مرتبط با آن موضوع هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.