• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » سخنرانی اوباما پس از تحویل قدرت به ترامپ
  کد خبر : 1984960

  سخنرانی اوباما پس از تحویل قدرت به ترامپ

    به گزارش ایران ویج ؛ اوباما در سخنرانی خود پس از مراسم تحلیف ترامپ گفت: برخی فکر نمی‌کردند ما به اهداف خود برای تغییر برسیم. برخی می‌گفتند که نهادهای برخودار از قدرت بسیار تثبیت شده‌اند و نمی‌شود آنها را تغییر داد. شما تصمیم گرفتید که باور کنید تغییرات ممکن است.   بسیاری حقیقت را دریافتند. انگیزه شما…

  WASHINGTON, DC - SEPTEMBER 10: U.S. President Barack Obama addresses the nation in a live televised speech from the East Room of the White House on September 10, 2013 in Washington, DC. President Obama blended the threat of military action with the hope of a diplomatic solution as he works to strip Syria of its chemical weapons. (Photo by Evan Vucci-Pool/Getty Images)

   

  به گزارش ایران ویج ؛ اوباما در سخنرانی خود پس از مراسم تحلیف ترامپ گفت: برخی فکر نمی‌کردند ما به اهداف خود برای تغییر برسیم. برخی می‌گفتند که نهادهای برخودار از قدرت بسیار تثبیت شده‌اند و نمی‌شود آنها را تغییر داد. شما تصمیم گرفتید که باور کنید تغییرات ممکن است.

   

  بسیاری حقیقت را دریافتند. انگیزه شما حفظ امیدواری بود. شما مردم ثابت کردید قدرت امیدواری را. 

   

  در این مسیر من و همسرم میشل با شما بودیم. ما چهره و صدای شما بودیم که آرزوهای شما را بیان می‌کردند. تمام اتفاقات خارق العاده‌ای که در این ۱۰ سال گذشته روی داد جلوه شما بود. 

   

  عملکرد نیروهای مسلح به خاطر انسان‌هایی است که آمادگی دارند خود را فدا کنند. قدرت ما از انسان‌های فوق العاده تشکیل شده نه از امکانات ما. دموکراسی ما از شما تشکیل شده است نه از ساختار سیاسی ما. این جنبش تمام نخواهد شد. امروز پایان نیست، صرفا یک ایستگاه توقف است.

   

  ما زمینی را که برای فرزندانمان امن تر است به یادگار گذاشتیم. بسیاری از کارهای شما تقدیر و تشکر نشد. اما من به شما افتخار می‌کنم. این بزرگترین مایه مباهات من و همسرم است. ما همچنان مشتاقیم که این مسیر را ادامه دهیم و قول می‌دهم با شما خواهم بود. بله ما می‌توانیم. خداوند حافظ آمریکا باد.

   

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.