• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , ورزشی » پیش بینی۵۰ میلیارد تومان برای ساخت خانه های جوان در بودجه سال ۹۶
  کد خبر : 1984708

  پیش بینی۵۰ میلیارد تومان برای ساخت خانه های جوان در بودجه سال ۹۶

  پیش بینی۵۰ میلیارد تومان برای ساخت خانه های جوان در بودجه سال ۹۶Reviewed by Aryan♥ on Jan 20Rating: وزیر ورزش و جوانان گفت: ۵۰۰ میلیارد ریال برای ساخت خانه های جوان در بودجه سال ۹۶ دراستان ها منظور شده است تا ساخت این نوع خانه ها شتاب گیرد. به گزارش ایران ویج به نقل از…

  پیش بینی۵۰ میلیارد تومان برای ساخت خانه های جوان در بودجه سال ۹۶Reviewed by Aryan♥ on Jan 20Rating:

  وزیر ورزش و جوانان گفت: ۵۰۰ میلیارد ریال برای ساخت خانه های جوان در بودجه سال ۹۶ دراستان ها منظور شده است تا ساخت این نوع خانه ها شتاب گیرد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا مسعود سلطانی فر جمعه در نشست با هیئت های ورزشی و سمن های استان خراسان شمالی اظهار داشت: خانه های جوان تاکنون تنها در ۱۲ استان راه اندازی شده است اما تا چهار ماه آینده در هفت استان دیگر هم راه اندازی خواهد شد.

  وی در ادامه با بیان اینکه اقتصاد ورزش در کشورهای جهان رشد یافته اما، در کشورمان کوچک مانده است، گفت: متاسفانه حضور اسپانسرها و بخش خصوصی وسرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش محدود است.

  وی علت ضعیف بودن سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش را نبود سازوکارهای قانونی مناسب عنوان کرد و افزود: بسیاری از بنگاه های اقتصادی سرمایه گذاری در بخش ورزش را هزینه و امری بدون درآمد می دانند.

  وی اظهار کر: در سایر کشورهای دنیا، سرمایه گذاری در بخش ورزش همچون سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی یا صنعت با سود اقتصادی و بهره برداری بالا همراه است.
  وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ما نیز باید ساز و کاری تعریف کنیم تا سرمایه گذاری در ورزش با صرفه اقتصادی همراه باشد.

  وی تصریح کرد: گام نخست در برنامه ششم توسعه برداشته شده است و براین اساس مجلس شورای اسلامی مصوب کرده که تمام هزینه های بخش خصوصی در بخش ورزش، به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی تلقی شود.

  سلطانی ارائه تسهیلات ارزان قیمت به بخش ورزش را از دیگر اقدامات برای توسعه ورزش عنوان کرد.
  وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های عمرانی در خراسان شمالی اشاره کرد گفت: ورشگاه ۱۵ هزار نفری ۱۹ مهر اکنون برای بهره برداری در حال آماده شدن است و سالن ۶ هزار نفری بجنورد نیز تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

  وی افزود: نیمی از هزینه های مورد نیاز برای تکمیل این پروژه ورزشی، توسط وزارت ورزش و جوانان و مابقی توسط استان تامین می شود.

  وزیر ورزش و جوانان امروز جمعه برای انجام سفری یک روزه و بازدید از پروژه های ورزشی خراسان شمالی وارد بجنورد مرکز این استان شد و مورد استقبال استاندار و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا مسعود سلطانی فر در این سفر از ورزشگاه ۱۵هزار نفری بجنورد، مجموعه ورزشی۶هزار نفری و همچنین ساختمان در دست ساخت اداره ورزش و جوانان خراسان شمالی بازدید کرد.

  خراسان شمالی با ۲۳ هزار ورزشکار بیمه شده این استان دارای ۴۳ هیات ورزشی فعال با ۲۳ هزار ورزشکار بیمه شده دارد.
  استان ۹۴۰هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قرار دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.