• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , سیاسی » آمریکا فقط زبان قدرت را می‌فهمد/ هر وقت بساط مذاکره و توسعه تعامل را باز کردیم، آمریکا با خشونت بدتری با ما مقابله کرد/ برجام یک سند روشن برای بدعهدی و شیطنت آمریکاست/ جریانی را برای بازگشت به گذشته ب
  کد خبر : 1984468

  آمریکا فقط زبان قدرت را می‌فهمد/ هر وقت بساط مذاکره و توسعه تعامل را باز کردیم، آمریکا با خشونت بدتری با ما مقابله کرد/ برجام یک سند روشن برای بدعهدی و شیطنت آمریکاست/ جریانی را برای بازگشت به گذشته ب

  آمریکا فقط زبان قدرت را می‌فهمد/ هر وقت بساط مذاکره و توسعه تعامل را باز کردیم، آمریکا با خشونت بدتری با ما مقابله کرد/ برجام یک سند روشن برای بدعهدی و شیطنت آمریکاست/ جریانی را برای بازگشت به گذشته بReviewed by Aryan♥ on Jan 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی…

  آمریکا فقط زبان قدرت را می‌فهمد/ هر وقت بساط مذاکره و توسعه تعامل را باز کردیم، آمریکا با خشونت بدتری با ما مقابله کرد/ برجام یک سند روشن برای بدعهدی و شیطنت آمریکاست/ جریانی را برای بازگشت به گذشته بReviewed by Aryan♥ on Jan 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح توس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد مقدس ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه مشهد مقدس که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: حادثه دل‌خراشی که دیروز در قلب این کشور رخ داد، بیش از ۶۰۰ واحد اقتصادی در آتش سوخت و با خاک یکسان شد و عده‌ای فاقد تمام سرمایه و هستی شدند و در کنار آن تعدادی از عزیزان ایثارگر ما در نهاد فداکار آتش‌نشانی به شهادت رسیدند، باکمال تأسف این حادثه را به ملت فداکار ایران تسلیت عرض می‌کنم.

  وی در ادامه با بیان اینکه بهمن ظرف زمانی پربرکت برای این ملت و انقلاب و نظام است، تصریح کرد: روز اول بهمن ۵۲ سال قبل، روز انعطاف مبارزه با نظام ستم‌شاهی به مبارزه با استکبار جهانی قرار گرفت یعنی ابتدای نهضت امام، مبارزه با یک رژیم سفاک ستم‌شاهی بود اما از روز اول بهمن ۱۳۴۳ به رویارویی صریح و شفاف و تقابل با استکبار جهانی مبدل شد و این تبدیل به این وسیله انجام گرفت که مزدور آمریکا، حسن علی منصور که خدمتگزار بی جیره و مواجب آمریکا بود، کاپوتلاسیون و لایحه مستشاران آمریکایی را به مجلس برد و به اجرا درآورد.

  عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در این روز درواقع اعلام موضع مبارزاتی انقلاب اسلامی با استکبار جهانی با حرکت انقلابی شهید بخارایی صورت گرفت که حسن علی منصور به درک واصل شد.

  وی افزود: لذا امروز برای ما ازاین‌جهت حساسیتی دارد که بعد از ۵۲ سال استکبارستیزی در ملت ما، چه روزهای پیروزی انقلاب و چه پس‌ازآن همچنان ادامه داشته است و به‌طور صریح این ۵۲ سال لحظه‌ای توقف و تنزل ملت قهرمان ما نداشته‌اند.

  امام‌جمعه مشهد تصریح کرد: بیش از نیم‌قرن تجربه استکبارستیزی داریم و به این نتیجه رسیدیم که آمریکا فقط یک‌زبان دارد و فقط یک‌زبان را می‌فهمد و آن زبان قدرت است.

  وی ادامه داد: آن روزی که ما در مقابل آمریکا قدرت به خرج دادیم، آمریکا وادار به عقب‌نشینی و پذیرش یک شکست ذلیلانه شد.

  نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه در ماه پربرکت بهمن انقلاب مقدس ما به پیروزی رسید و دهه فجر در این ماه است که سالگردش به‌عنوان یک جشن بی‌نظیر در تمام ایام سال مطرح است، گفت: امیدوارم امسال هم این جشن به‌وسیله مردم باشکوه برگزار شود، البته بخشی از دهه فجر با دهه فاطمیه مصادف شده است و ۲۲ بهمن شب شهادت جان‌گداز حضرت زهرا(س) است، من از متولیان دهه فجر در کشور خواهش می‌کنم که برنامه‌ها را به‌گونه‌ای تنظیم کنند که فجر فاطمی ما، رنگ و بوی فاطمی خود را از دست ندهد و جشنواره‌ها را قبل از ۲۰ بهمن قرار بدهند که روز آغاز دهه فاطمیه به روایت ۷۵ روز است.

  وی افزود: دهه فجر جدای از همه برکاتی که برای ملت ما دارد تجربه عظیمی است که ثابت می‌کند آمریکا جز زبان زور نمی‌فهمد، چون در دهه فجر این‌ها قصه را تمام کرده بودند.

  علم‌الهدی تصریح کرد: ژنرال هایزر آمریکایی به ایران آمده بود و حکومت را به دست گرفته بود و بنا داشتند با کشتارجمعی حتی یک‌سوم مردم ایران انقلاب را ساقط کنند و در رژه‌ای که افسران گارد شاهنشاهی رفتند، او اعلام کرد برای سرکوب انقلاب نیازی به واردکردن نیرو از خارج نداریم.

  وی تأکید کرد: جایی که پای مردم وسط آمد، آن‌ها تصمیم گرفتند با اعلام حکومت‌نظامی کشتار عظیمی راه بیاندازند، مردم بافرمان امام وسط خیابان آمدند و با برهم زدن حکومت‌نظامی قدرت خود را نشان دادند.

  امام‌جمعه مشهد تصریح کرد: این زبان قدرت یک مردم ۳۶ میلیونی را آمریکا فهمید، ژنرال آمریکایی از این کشور فرار کرد و انقلاب به پیروزی رسید و همان‌طور که امام فرمودند آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

  وی با اشاره به اینکه پس‌از انقلاب هم این را تجربه کردیم، گفت: هر جا ایستادگی و قدرت مردم بوده، آمریکا مجبور به عقب‌نشینی شده است اما هر وقت بساط مذاکره و توسعه تعامل را باز کردیم، آمریکا با مشت گره‌کرده جلوتر آمد و با خشونت بدتری با ما مقابله کرد.

  عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند مگر طعمه را می‌شود با مذاکره از دهان گرگ گرفت؟ آمریکا درنده‌ای است که جز قدرت و زور هیچ‌چیز نمی‌فهمد و قدرت و مقاومت مردم آمریکا را به عقب می‌راند.

  وی ادامه داد: سیاست توسعه تعامل در این کشور نه‌تنها شکست‌خورده است بلکه اگر ادامه پیدا کند، نظام و انقلاب را نابود خواهد کرد.

  علم‌الهدی تصریح کرد: جریان تعامل و مذاکره با استکبار معنی ندارد، استکبارستیزی یک اصل انقلاب اسلامی ماست که توسط امام بنیان شد و تا آخر هم باید ادامه داشته باشد.

  وی خاطرنشان کرد: ما در این انقلاب هم تجربه زبان قدرت و هم تجربه مذاکره و تعامل داریم و هر دو تجربه در مقابل چشم ما قرار دارد.

  امام‌جمعه مشهد تأکید کرد: مسأله برجام، نتیجه اجرای یک برنامه تعامل و مذاکره است، مقام معظم رهبری هم که اجازه فرمودند، پیش‌بینی کرده بودند که آمریکا بدعهد و خائن است ولی برای اینکه مردم و سیاست‌مداران ما بدانند که مذاکره نتیجه ندارد، قصه برجام پیش آمد.

  وی افزود: شما دیدید که آمریکا در قصه برجام هم شیطنت کرد هم بدعهدی، برجام یک سند روشن برای بدعهدی و شیطنت آمریکاست.

  وی گفت: آمریکا در برجام شیطنت کرد، شیطنتش این بود که در هنگام مذاکره آمریکا در بین ۵+۱ که طرف مذاکره ما بودند خود را به‌عنوان محور مذاکره جا زد و کار را به دست گرفت، بیشتر گفتگوها با آمریکا صورت گرفت، در اجرای مذاکرات انواع شیطنت‌ها را به کار بود.

  علم‌الهدی خاطرنشان کرد: یکی از اعضای تیم مذاکره‌کننده خودش برای من در مشهد نقل کرد که کری در یکی از جلسات گریه کرد، گریه‌ای که زیر سایه آن ما را تهدید کند.

  وی با طرح این پرسش که واقعاً اگر برجام نبود جنگ می‌شد؟ گفت: آمریکا موجودی است که اگر بفهمد جنگ با ما به نفع اوست و می‌تواند با ما بجنگد، جنگ صبح را به ظهر نمی‌اندازد، بعد همین آدم در زمان خروج از دولت سفارش می‌کند که تا می‌توانید به ایران سخت‌گیری کنید، وقتی دنیا فهمید که کشوری که با آن ژست وارد مذاکرات شد بعد می‌گوید تا می‌توانید به ایران سخت‌گیری کنید و ما سخت‌گیری کردیم تا به نتیجه رسیدیم، آیا واقعاً دنیا به متولیان سیاست خارجی ما نمی‌خندد؟

  نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی تأکید کرد: نتیجه‌اش این شد که ۲۰ هزار سانتریفیوژمان به ۵ هزار کاهش یافت، ۲۰ درصد غنی‌سازی‌مان شد ۳ درصد و ۱۱ تن موجودی اورانیوم غنی‌شده ما به ۳۰۰ کیلو رسید و جریان آب‌سنگین و راکتور اراک، راکتور را خارج کردیم و بتن ریختیم که تا ابد قابل‌برگشت نیست و امروز ارزش پول ملی ما از زمان شروع برجام کمتر است.

  وی خاطرنشان کرد: روز اول گفتند ازدواج جوانان و آب خوردن ما به برجام مربوط است، امروز نه جوانان‌مان ازدواج کردند نه مشکل آب خوردنمان حل شد.

  عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نتیجه این شد که یک سند بدعهدی و شیطنت از آمریکا به دست آوردیم و در بدعهدی آمریکا همین‌که امام فرمودند شیطان بزرگ و مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا بدعهد و فریبکار است.

  وی افزود: آیا برای اینکه حرف امام و رهبری را نپذیریم و تجربه کنیم، باید این‌همه سانتریفیوژ از کار می‌افتاد و قدرت هسته‌ای ما به نزدیک صفر می‌رسید؟ که فقط بدعهدی و شیطنت آمریکا به ما ثابت شود؟

  وی ادامه داد: ما مسلمان و شیعه هستیم، امام زمان(عج) در غیبتشان مارا به حجتشان سپردند و امام و رهبری به ما گفتند آمریکا شیطان بزرگ است و بدعهد است.

  عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: آنچه امروز مهم است آن است که مسؤولان ما یک خط قرمز بر روی سیاست توسعه تعامل بشکند، این توسعه تعامل برخلاف اصل استکبارستیزی انقلاب است که امام تأکید فرمودند و مردم مارا به خاک سیاه می‌کشاند.

  وی افزود: دم از توسعه تعامل نزنند، آن‌هم تعامل با دشمن و کسی که دشمنی‌اش قطعی شده است.

  علم‌الهدی تصریح کرد: مقام معظم رهبری از روز اول برای اجرای برجام شرایط و دستوراتی گذاشتند، شرایط مصوبه مجلس در برجام را هم اجرا نکردند، حالا لااقل بیاییم جریانی را برای بازگشت به جریان گذشته برنامه‌ریزی کنیم تا تودهنی به آمریکا بخورد و آن‌ها بدانند که نمی‌توانند بیایند سر ما کلاه بگذارند و به ریش ما بخندند و با ما بازور حرف بزنند.

  وی در پایان گفت: این برای مردمی که شهید داده‌اند قابل‌تحمل نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.