• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » استخدامی از نوع پارتی در طرح توسعه بیمارستان بوکان
  کد خبر : 1984200

  استخدامی از نوع پارتی در طرح توسعه بیمارستان بوکان

  استخدامی از نوع پارتی در طرح توسعه بیمارستان بوکانReviewed by on Jan 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کانی پرس؛ به دنبال آماده شدن طرح توسعه بیمارستان بوکان و اعلام نیاز این طرح به نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد های مختلف باعث به وجود آمدن…

  استخدامی از نوع پارتی در طرح توسعه بیمارستان بوکانReviewed by on Jan 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کانی پرس؛ به دنبال آماده شدن طرح توسعه بیمارستان بوکان و اعلام نیاز این طرح به نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد های مختلف باعث به وجود آمدن مسائل حاشیه ای بسیاری در سطح شهر شد.

  اعلام نیاز واحد های مختلف طرح توسعه بیمارستان بوکان به ۴۱ نفر نیروی مورد نیاز طی چند هفته گذشته باعث شد که خیل عظیم جوانان جویای کار بوکانی پیگیر موضوع استخدامی بیمارستان شوند تا شانس خود را برای  اشتغال و ایجاد مسیری نو در زندگی بیازمایند.

  نام نویسی از افراد متقاضی در حالی انجام شد که از همان ابتدا زمزمه استخدام رابطه ای به گوش می رسید تا جای که بکارگیری اقوام درجه یک بعضی از مسئولان در قسمت های مختلف پذیرش, امین اموال و اداری بیمارستان تحت عناوین نیروی های خدماتی به یکی از مهم ترین چالش های مدیریت بهداشت و درمان بوکان تبدیل شد.

  با بالا گرفتن اعتراضات نسبت به تبعیض و عمل غیرقانونی صورت گرفته پای مسئولان ارشد شهرستانی نیز به این قضیه باز شد و در نهایت مدیران شهرستانی تصمیم به ایجاد آیتم های امتیازبندی جهت معرفی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه و گزینش  نمودند.

  هر چند با وجود اتخاذ این تصمیمات اعتراضات به نحوه معرفی شوندگان ادامه دارد و مسئولان شبکه بهداشت و درمان بوکان  عنوان می کنند قرعه کشی انتخاب این نیروها در فرمانداری صورت گرفته اما این موضع توسط فرمانداری رد شده و آنان  نیزعنوان کردند که لیست افراد واجد شرایط در اختیار شبکه بهداشت  قرار گرفته است که براساس عدالت انتخاب ها صورت گیرد و هر کدام منکر نقش خود در انتخاب های صورت گرفته می باشند.

  حال نکات قابل توجه ای که می بایست مسئولان پاسخگوی آن باشند اینست که:

  ۱.چرا بابت اعلام نیاز شبکه بهداشت  طبق قانون فراخوانی انجام نشدو با وجود اینکه در کلیه استان ها علل الخصوص استان کردستان که در ماه های اخیر اقدام به فراخون عمومی جهت جذب نیروهای شرکتی نمود هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفت و کلیه اشخاص جویای کار تنها از طریق دوستان و پیگیری های مستمر در جریان جذب نیروی شبکه بهداشت قرار گرفته اند.

  ۲.در کجای قانون  استخدامی برحسب قرعه کشی تعریف شده است، آیا شبکه بهداشت و درمان بوکان موضوع استخدامی را با قرعه کشی بانک ها یا واگذاری زمین اشتباه گرفته است؟

  ۳.قرعه کشی توسط چه کسانی و در کجا صورت گرفته است و چرا محل و انجام قرعه کشی محرمانه بوده است؟

  ۴.چرا فرمانداری بوکان در موضوع ناعدالتی و تخلف شبکه بهداشت بوکان ورود کرد و سپس از به نتیجه رساندن آن منصرف شد؟

  این درحالی است که یکی از مسئولان شبکه بهداشت و درمان بوکان در گفتگوی کوتاه با خبرنگار کانی پرس عنوان کرد: شرکتی که برنده مزایده کارهای خدماتی طرح توسعه بیمارستان بوکان شده است کاملا خصوصی است.

  این مسئول که نخواست نامش گفته شود ادامه داد: شرکت مورد بحث به علت خصوصی بودن می توانست تمام  نیروهای مورد نیاز خود را از فامیل و نزدیکانش انتخاب کند که در نهایت تصمیم به استخدام نیروهای بومی در بوکان نمود.

  وی تصریح کرد: بیش از ۷۰۰ نفر در این استخدام نام نویسی کردند که بسیاری از آنان به علت دارا بودن تحصیلات آکادمیک  از حضور در این استخدامی که تنها نیروهای خدماتی مورد نیاز این شرکت بود انصراف دادند.

  این مسئول عنوان کرد: قرعه کشی افراد واجد شرایط در فرمانداری و با حضور مسئولان برگزار شده و ۴۱ نفر به شبکه بهداشت جهت مصاحبه و گزینش معرفی شدند.

  این درصوتی است که طبق آخرین اطلاعات بدست آمده آمار ۷۰۰نفر مربوط به مجموع درخواست های ارائه شده در دفتر نماینده ،دفترفرمانداری و دفتر کارآفرینی شبکه بهداشت بوده است وهمچنین برخی افراد برنده شده در قرعه کشی با مراجعه به بیمارستان با تشریح وظایف خدماتی  و بی ارزش قراردادن جایگاه توسط مسئول مربوطه آنان را به انصراف ترغیب نموده تا به این صورت افرادی که بصورت غیرقانونی وارد مجموعه بیمارستان شده اند و در قسمت های اداری مشغول بکار هستند را با استفاده از مجوز مربوطه جایگزین و به استخدام درآورند.

  پایگاه خبری کانی پرس طی چند روز آینده با پیگیری موضوع نام مسئولانی که در استخدام رابطه ای نقش داشته اند و همچنین اشخاصی که بصورت غیرقانونی  در بیمارستان بوکان مشغول بکار شده اند را رسانه ای خواهد نمود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.